Başkan Toksöz, çalışmaları yerinde inceliyor

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, belediye ekiplerinin ilçe genelinde gerçekleştirdikleri çalışmaları yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Başkan Toksöz, çalışmaları yerinde inceliyor

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, beraberinde Başkan Yardımcısı İsmail Kaya ile birlikte belediye ekiplerinin ilçe genelinde gerçekleştirdikleri çalışmaları yerinde inceledi.

Sık sık mahalle muhtarlarıyla bir araya gelen ve mahallelerin ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalar gerçekleştiren Toksöz, ilçenin eksikliklerini tamamlamak için yoğun mesai harcıyor.

Çalışmalar kapsamında belediye personellerini seferber eden Toksöz, incelemeler sırasında yaptığı açıklamada, “Çalışmalarına başlanan ve devam eden Yatağan Sanayi Sitesi’ne kilitli parke taşı döşeme çalışmalarını, Yeni Mahalle’deki temizlik çalışmalarını, Polis Lojmanları mevkiindeki yol yapım ve bakım çalışmalarını, Yeşilbağcılar Mahallesi’ndeki düğün salonunda tuvalet, mutfak ve bulaşıkhane yapım çalışmalarını, Stratonikeia Antik Kenti’ndeki tuvalet yapım çalışmalarını, Kadıköy Mahallesi’ne kilitli parke taşı döşeme çalışmasını, Kafaca Mahallesi’ndeki düğün salonu tuvaleti, mutfak ve bulaşıkhane yapım çalışmalarını ve Çamlıca Mahallesi Saridere mevkiinde devam eden asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledik. İncelemeler sırasında işçi arkadaşlarımızla da bir araya geldik ve bilgiler aldık. Önce hizmet, önce Yatağan sloganıyla ilçemize hak ettiği hizmeti vermeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68