Başkan Toksöz, işçilerin 1 Mayıs’ını kutladı

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, belediye personellerinin ve Tes-İş ile Maden-İş sendikalarının 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutladı.

Başkan Toksöz, işçilerin 1 Mayıs’ını kutladı

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle belediye personelleriyle bir araya geldi.

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle Muğla’nın Menteşe ilçesinde düzenlenecek kutlamalara katılmak için Yatağan Belediyesi hizmet binası önünde toplanan personellerin gününü kutlayan Toksöz, daha sonra Tes-İş ve Maden-İş sendikalarının Yatağan şubelerini ziyaret etti.

Tes-İş Sendikası’nda Şube Başkanı Fatih Erçelik, Maden-İş Sendikası’nda ise Şube Başkanı Osman İlhan ve sendika temsilcileri tarafından karşılanan Toksöz, her iki sendikanın ve maden ile enerji işçilerinin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutladı.

Toksöz, ziyaretlerinin ardından yaptığı açıklamada, “İlçemiz bir emekçi kenti. Biz de bu bilinçle hareket ederek emekçi vatandaşlarımızla sürekli bir araya geliyoruz ve onların sorunlarını dinliyoruz. İşçi şehri olan ilçemizde emekçilerin sorunlarını çözüme kavuşturmak amacıyla çalışmalarımızı yürütüyoruz. İnşallah yakın zamanda hayata geçireceğimiz kent meydanı projesiyle ilçemizdeki ve çevredeki ilçelerdeki emekçiler, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutlamak için il merkezine veya İzmir’e gitmeyerek, gönüllerince günlerini ilçemizde kutlayabilecek. Bu düşünceyle, tüm emekçilerin ve vatandaşlarımızın 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyor, esenlikler diliyorum” diye konuştu.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER