banner80

Başkan ve yardımcının makamları yenilendi

Yatağan Belediye Başkanlığı’na seçildikten sonra belediye başkanlık makamında yenileme çalışması başlatan Mustafa Toksöz, çalışmanın tamamlanmasıyla yenilenen makam odasında konuklarını ağırlamaya başladı.

Başkan ve yardımcının makamları yenilendi

Yatağan Belediye Başkanlığı’na seçildikten sonra başkan ve başkan yardımcısının makamlarını Yatağan’a yakışır bir hale getirmek için yenile çalışması başlatan Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, çalışmalar sırasında makamını geçici süreyle Atatürk Kültür Evi’ne taşımıştı.

Başkanlık katının neredeyse yıkılarak yeniden düzenlediği çalışmanın sona ermesiyle birlikte yeniden makamına geçen Toksöz ve yardımcısı İsmail Kaya, yenilenen makam odasında konuklarını ağırlamaya başladı.

Belediye hizmet binasında bir dizi yenileme çalışması gerçekleştirdiklerini söyleyen Toksöz, binanın dış cephesinin boyanmasıyla başlayan çalışmaların makam odalarının düzenlenmesiyle sona erdiğini belirterek, “Belediye hizmet binamızda gördüğümüz eksiklileri giderdik. Bu kapsamda, yapılan tadilatlarla bina dış cephesi sıva ve boya yenilemesi yapıldı.  Pencereler yenilendi. Diğer eksiklikler giderildi. Başkanlık katında başkan ve başkan yardımcıları makamları tamamen yenilendi. Daha önce zemin katta olan başkan yardımcısı makamı da üçüncü kata taşındı. Artık konuklarımızı daha ferah ve Yatağan’a yakışır bir makamda ağırlıyoruz” diye konşutu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68