Başkan,dan Genel Başkan,a Gençliğe Hitabe

Başkan,dan Genel Başkan,a Gençliğe Hitabe

Başkan,dan Genel Başkan,a Gençliğe Hitabe

Geçtiğimiz hafta ilçemize gelerek bir dizi ziyaretlerde bulunan Maden-İş Sendikası Genel Başkanı Nurettin Akçul,un Yatağan Belediyesi ziyaretinde, kendisine Atatürk,ün Geçliğe Hitabesi armağan edildi.

Maden-İş Sendikası Yatağan Åžube Başkanı Süleyman Girgin ve Yönetim Kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu ziyaret sırasında Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, Maden-İş Sendikası Genel Başkanı Nurettin Akçul,a, Atatürk,ün Gençliğe Hitabesi,ni armağan ederek; “Atatürk,ün bize emaneti olan bütün değerlere ve miraslara sahip çıkacağız. Her zaman Atatürk,ün ilkelerinin yanında olacağız.

Yatağan Belediyesi olarak, Maden-İş Sendikası ile her zaman yan yana, omuz omuza olduk. Olmaya da devam edeceğiz. Maden-İş Sendikası iş birliği ile birçok sosyal aktivite ve proje düzenlenerek başarılara imza attık. Özellikle, maden işçilerinin “özelleştirmeye hayır” mücadelelerinde her zaman destek veren taraf olduk.

Yapmış olduğunuz bu ziyaret, bizleri çok mutlu etmiştir. Ziyaretlerinizin bundan sonra da devam etmesini dileyerek teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Belediye Başkanı Işık,ın kendisine armağan etmiş olduğu Atatürk,ün Gençliğe Hitabesi,ni aldıktan sonra teşekkürlerini sunan Genel Başkan Akçul; “sendikamıza ve maden işçimize yapmış olduğunuz destekler bizleri sevindirmiştir. Bu düşünceye sahip belediye başkanlarının desteklerine her zaman ihtiyacımız vardır. Desteklerinizin süreceğini arzu ederek teşekkür etmek istiyorum. Bu güzel armağanınızdan dolayı ayrıca teşekkür ediyorum. Bir dahaki gelişimde görüşmek üzere” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner90