banner80

Başkan’dan İlk Açıklama: “Benim İçin Sıradan Bir Seçimdi”

30 Mart Mahalli İdareler Seçimi ile birlikte 4. kez üst üste Yatağan Belediye Başkanlığı’na seçilen CHP’li Hasan Haşmet Işık, halkı sakin olmaya davet etti.

Başkan’dan İlk Açıklama: “Benim İçin Sıradan Bir Seçimdi”
 Resmi olmayan sonuçlara göre, 30 Mart Mahalli İdareler Seçimi’nde aldığı 10 bin 875 oyla Yatağan Belediye Başkanlığı’na üst üste 4. kez seçilen CHP’li Hasan Haşmet Işık, seçim sonrasında ilk açıklamasını başkanlık makamında yaptı.

Seçim akşamında yaşanan olayların başında olaylardan kendisinin haberi olmadığını, olaylar büyüyünce haberi olduğunu belirten Başkan Işık, halkı sakin olmaya davet etti.

Başkan Işık, yaptığı açıklamada; “Benim için sıradan bir seçimdi. Kazanacağımı en başından beri biliyordum. O yüzden hep soğukkanlı davranmaya çalıştım. Seçim akşamı yaşanan olaydan haberim yoktu. Ancak olaylar büyüyünce durumdan haberim oldu. Tatsız bir olay yaşanmış. Halkımız sakin olmalıdır. Gerginlik nedeniyle seçimi kazandığımızda yapmayı planladığımız kutlamaları iptal ettik. Oy veren, vermeyen herkese teşekkürlerimi sunuyor, kapımın herkese açık olduğunu bilmelerini istiyorum. Seçim için adaylığını açıklayan tüm arkadaşlarımızı tebrik ediyorum” dedi.

Hakkında çıkan iddialara yönelik bir açıklama yapan Başkan Işık, iddiaların gerçeklik payı olmadığını belirtti. Başkan Işık, “Halkımız arasında hakkımda usulüne uygun olmayan söylemler dolaşmaktadır. Hakkımda söylenenlerin hiçbirinin gerçeklik payı yoktur. Görevime devam etmekte olup bu söylemlere itibar etmemenizi rica ediyorum” şeklinde konuştu.

Her başarılı erkeğin ardında bir kadın vardır diyen Başkan Işık, “Seçim süreci boyunca bir an olsun desteğini esirgemeyen, her zaman arkamda olan hayat arkadaşım, değerli eşim Zeliha Işık’a da ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2014, 22:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
onur incik
onur incik - 7 yıl Önce

başkanım cumartesı gece servet başkanla olan dıyolog hakkında ne duşunuyorsunuz

yatağanlı
yatağanlı - 7 yıl Önce

ne olmuş onur bey diğer adaylar sabaha kadar girilmedik ev bırakmadı çakmakta toksöz de her seçimde olur. sayın çakmak mermercilerden para istemiş ama tehdit gibi fısıltı gazeteleri öyle diyo. güreşlerde yardım eden bir mermerciye

GERCEK GARIBAN
GERCEK GARIBAN - 7 yıl Önce

O YATAGANI YATAGANILIYI HİÇ DUSUNMEZ BASAR PARAYI ALIR KARAYI SOZDE GARIBAN

muge celik
muge celik - 7 yıl Önce

Naptin be adam sen şimdiye kadar yatagana pardon... İki şey yaptın biri apartmanlar barış sitesi oğlunun adi diğeri yap işlet devret modeliyle Haşmet düğün salonu bakalım bes yılda başka neler yapicaksin bırak git artik istenmiyorsun halkında istemiyor seni yatağanın onunu ac hizmet gelsin ya senin yüzünden cehape yüzünden koy olarak kaldık turgut bile yatağından güzel ya lütfen bırak git birşey demiyorum artik size yatağan koy olarak kallll

tkp
tkp - 7 yıl Önce

evet bunun cevabını hepimiz bekliyoruz.evlere girmişsiniz eyvallah hepininz yaptınız bunu ama bi başkan adayı olarak o gece ülkücü arkadaşlarımıza kendinizi savunmamışsınız bile .ülkücülerin daima yanındayız bütün yoldaşlar olarak ..

Emrah Kazmacı
Emrah Kazmacı - 7 yıl Önce

Şu an sosyal medya da seçimden 1 gün öncesi gece sokak ortasında çekilmiş videolarınız var bunlar ne olacak

yobaz yatağan
yobaz yatağan - 7 yıl Önce

yatağanda chp li diye geçinen ve seçim akşamı barbarca hareket ederek insanların canına ve malına kasteden birtaraftanda mustafa kemalin askerleriyiz diyerek bağıran,devletin görevlendirdiği seçim memurlarının mallarına darpeden sizler olsanız olsanız haydut olursunuz......

yazıklar olsun....
yazıklar olsun.... - 7 yıl Önce

tabikide haşmet bey sizin için kolay olur seçim.çünkü siz alışmışsınız artık milleti kandırmanın yolunu.çalışmaktan ziyade acaba bir dahaki seçimi nasıl kazanırım düşüncesinden çalışmaya zamanınız olmuyor zaten.ayrıca size tavsiyem yatağanın giriş ve çıkışlarına köy kentime hoşgeldiniz diye yazdırın altınada imzanızı ve fotoğrafınızı koyun...böylesi daha güzel olur emin olun...çok gurur verici olur...ayrıca 1 tane barış sitesi yatağana yetmiyor en kısa zamanda 2 barış sitesi bekliyoruz sizden...


SIRADAKİ HABER

banner68