Başsavcı Şahin, Boğazlıyan’a atandı

Yatağan Cumhuriyet Başsavcısı Gökhan Şahin, açıklanan Hakimler ve Savcılar Kurulu Kararnamesiyle Yozgat’ın Boğazlıyan ilçesinde başsavcı olarak atandı.

Başsavcı Şahin, Boğazlıyan’a atandı

Hakimler ve Savcılar Kurulu Kararnamesi, resmi sitede açıklandı. 2021 yılının Temmuz ayında Yatağan Cumhuriyet Başsavcısı olarak göreve başlayan Gökhan Şahin, iki yıllık görev süresinin ardından, açıklanan kararnameyle Yozgat’ın Boğazlıyan ilçesine başsavcı olarak atandı.

Şahin, Yatağan’da görev yapmış olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, “Burada 2 yıl çok güzel anılarım ve dostluklarım oldu. Çalışma arkadaşlarımızla birlikte çok güzel çalışmalara imza attığımıza inanıyorum. Yatağan, şuana kadar çalışmaktan en çok zevk aldığım yerlerden biri oldu. Bu yüzden buradan ayrılmak çok zor olacak. Ama Yatağanlılar şunu unutmasınlar ki kapım kendilerine her zaman açık, diledikleri zaman bana ulaşabilirler, bu beni mutlu eder” dedi.

Öte yandan, Yatağan Cumhuriyet Savcısı Hasan Ceyhun İstanbul Cumhuriyet Savcılığına, Yatağan Hakimi Güney Digili Nusaybin Hakimliğine atanırken, Yatağan Cumhuriyet Başsavcılığına Aydın Cumhuriyet Savcısı Alper Çetin atandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68