Başsavcı Şahin, ilçe protokolüyle vedalaştı

Yozgat’ın Boğazlıyan ilçesine atanan Yatağan Cumhuriyet Başsavcısı Gökhan Şahin için, Yatağan Kaymakamlığı ve Belediyesi tarafından vedalaşma programı düzenlendi.

Başsavcı Şahin, ilçe protokolüyle vedalaştı

2019 yılında Yatağan ilçesine Cumhuriyet Başsavcısı olarak atanan Gökhan Şahin, 2 yıllık görevinin ardından geçtiğimiz günlerde açıklanan HSK kararıyla, Boğazlıyan Cumhuriyet Başsavcılığına atandı.

Şahin’in ilçeden veda edecek olması nedeniyle, Yatağan Kaymakamlığı ve Belediyesi, Yatağan Termik Enerji Üretim AŞ Enerji Direktörlüğü Sosyal Tesislerinde, veda yemeği organize edildi.

Yemeğe, Yatağan Kaymakamı Onur Kökçü, Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, daire amirleri, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Yemeği ardından konuşan Yatağan Belediye Başkanı Toksöz, Şahin’in 2 yıllık görev süresince Yatağan’da kalıcı izler bıraktığını, kendisini unutmayacaklarını ve kapılarının her zaman kendisine açık olduğunu söyledi.

Şahin ise, bugüne kadar görev yaptığı yerleri arasında ilk defa bir yerden ayrılırken bu kadar zorlandığının altını çizerek, Yatağan’da çok güzel dostluklar edindiğini ve Yatağan’ı, Yatağanlıları asla unutmayacağını belirtti.

Konuşmaların ardından Yatağan Kaymakamı Kökçü ve Belediye Başkanı Toksöz tarafından Şahin’e hediye sunuldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68