Bayır Belediye Başkanı Cumhur Çoban’dan BAŞARILI ÖĞRENCİLERE DESTEK

Bayır Belediye Başkanı Cumhur Çoban, geçtiğimiz günlerde üniversiteleri kazanan 24 öğrenciye, kişi başı iki yüz lira para yardımı yapmıştı. Cumhur Çoban geçtiğimiz cumartesi günü de Anadolu Liseleri'ni kazanan 7 öğrenciyi makamına davet ederek ikramda bulundu. Başkan Çoban öğrencilere yüzer lira para yardımında bulundu.

Bayır Belediye Başkanı Cumhur Çoban’dan BAŞARILI ÖĞRENCİLERE DESTEK
 Göreve geldiği günden beri yaptığı belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra düzenlediği sosyal ve kültürel etkinliklerle öne çıkan Bayır Belediye Başkanı Cumhur Çoban, geçtiğimiz günlerde Üniversiteleri kazanan 24 öğrenciye 2 şer yüz lira para yardımı yapmıştı. Cumhur Çoban geçtiğimiz Cumartesi günü de Anadolu liselerini kazanan 7 öğrenciyi makamına davet ederek 100 lira katkı yaptı. 

Bayır Belediye Başkanı Cumhur Çoban; “Kendim bir eğitimciyim, hayatta en önem verdiğim şey eğitim ve sağlıktır. Gönül isterdi ki bu başarılı öğrencilerimize daha fazla katkı yapalım. Bir söz vardır 'az veren candan çok veren maldan' diye. İmkânlarımız çerçevesinde bu öğrencilerimize destek olmaya devam edeceğiz.  

Bilindiği üzere geçtiğimiz yıllarda da başarılı öğrencilerimize her zaman katkı yaptık. Bu tür sosyal faaliyetlerimiz devam edecek. Ben ilerde her biri ülke yönetiminde yer alacak olan bu başarılı öğrencilerimizi candan kutluyor, bundan sonra da başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Öğrenciler de; “Eğitimci bir Belediye Başkanımızın olmasından dolayı çok mutluyuz, kendisi bize her zaman yardımcı oluyor. Bizde kendisine çok teşekkür ediyoruz” dediler.

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2012, 10:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner96