BAYIR BELEDİYE BAŞKANI CUMHUR ÇOBAN'DAN BAŞARIYA KATKI

Göreve başladığı günden bu güne, okullara ve öğrencilere büyük önem veren ve her fırsatta katkı sağlayan Bayır Belediye Başkanı Cumhur ÇOBAN, 12 Eylül 2013 Perşembe günü, üniversitelerin çeşitli bölümlerine, fen, anadolu öğretmen ve anadolu liselerini kazanan 37 öğrenciyi makamına davet ederek maddi katkı da bulundu.

BAYIR BELEDİYE BAŞKANI CUMHUR ÇOBAN'DAN BAŞARIYA KATKI
  

Bayır Lisesi ve diğer liselerden mezun olarak üniversiteyi kazanan; Fatma TÜREDİ, Hatice KARACA, Fatma Gül GÜVEN, İmge YILMAZ, İrfan OKYAY, Ayşe ÖKSÜZ, Yunus Emre ŞAMLI, Bahar AKBULUT, Aykut AKBULUT, Ebru GÜNAYDIN, Pelin BODUR, Hayrettin HARMAN, Biray ERKUŞ, Merve YILMAZ, Mustafa Ali ZORBOZAN, Murat İNCE, İsmail SARI, Mustafa Meriç KARABAYIR, Derya YEŞİLYAPRAK ve Umut UYSAL olmak üzere toplam 20 öğrenciye 200,00-TL para yardımı yaptı.

Fen, Anadolu Öğretmen ve Anadolu Liselerini kazanan; Enes Berkay GÖLGE, Huriye KARACA, Taylan Deniz ÇAKMAK, Müge BİRKAN, Bilge GÜNEŞ, Zeliha KARAKEÇİ, İlker ÇOBAN, Tuğba YILMAZ, Samet ÖZDEMİR; Amine KOCAGÖZ, Oğuzhan İNCE, Emre BOZDOĞAN, İsmail Barış EROL, Sultan ÖNDER, Gamze YEŞİLYAPRAK, Merve ÇOBAN ve Eda KÜÇÜK'e de 100,00-TL ödül verdi.

Görevi süresince, belediye başkanlığının yanı sıra, okullara ve öğrencilere desteklerini esirgemeyen Bayır Belediye Başkanı Cumhur ÇOBAN “ Ben bir eğitimciyim, hayatta en çok önem verdiğim şey öncelikle insanın sağlığı, sonra da bilinçli eğitimidir. Gönül isterdi ki bu başarılı öğrencilerimize daha fazla katkı sağlayalım. Fakat şu an ki imkânlarımızla ve çevremizdeki eğitime, öğrencilere kısacası insana değer veren saygın iş adamlarımızın ve esnaflarımızın katkıları ile bunu yapabiliyoruz. Geçmiş yıllarda da başarılı öğrencilerimize katkı yaptık. Bu tür sosyal faaliyetlerimiz devam edecektir. İleride bu başarılı öğrencilerimizi ülke yönetiminin en üst düzeylerinde görmek dileğiyle onları candan kutluyor, başarılarının devamını diliyorum, öğrencilere sürekli maddi ve manevi katkıda bulunan, hep yanlarında olan ailelerini ve öğrencilerimiz için canla başla çalışan öğretmen ve idarecilerimizi kutluyorum ” dedi.

Öğrenciler de “Eğitimci bir Belediye Başkanımız olduğu için bizler çok şanslıyız. Bizi anlayan, bizi destekleyen ve her konuda arkamızda olan Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz” dediler

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2013, 20:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
empati48
empati48 - 7 yıl Önce

BRAVOOO, TEBRİKLERRR yapılan yardımı ve isimleri teker teker vermişsiniz bu mudur yardımseverlik benim bildiğim sağ elin verdiğini sol el bilmeyecek. ALKIŞLANMAYI HAKEDİYOR DEĞİL Mİ?

SIRADAKİ HABER

banner69

banner68