Bayır'da 13.500 Metre Alana Kilitli Parke Taşı Döşeniyor

Bayır'da 13.500 Metre Alana Kilitli Parke Taşı Döşeniyor

Bayır'da 13.500 Metre Alana Kilitli Parke Taşı Döşeniyor

Bayır Belediyesi, özellikle okul etraflarındaki cadde ve sokaklar başta olmak üzere 13 bin 500 metre kare alana kilitli parke taşı, 2 bin 2700 metre kenarlara beton bordur döşeme ihalesini yaptı.

Bayır Belediyesi halkına hizmet vermeye devam ediyor. Belediye, son olarak özellikle okul etraflarındaki, Yıldırım Sokak, Fatih Caddesi, Necmi Yener Caddesi'nin bir kısmı, Beyazıt ve Cihan sokakları, cadde ve sokaklar başta olmak üzere 13 bin 500 metre kare alana kilitli parke taşı, 2 bin 2700 metre kenarlara beton bordur döşeme ihalesini yaptı. 

Bayır Belediye Başkanı Cumhur Çoban; “1970 yıllarda döşenen eski asbestli su borularını HDP'li yeni borularla değiştiriyoruz. Su borusu yenilene alanlar ve okul etrafları başta olmak üzere, Yıldırım Sokak, Fatih Caddesi, Necmi Yener Caddesi'nin bir kısmı, Beyazıt ve Cihan sokakları, cadde ve sokaklarda, 13 bin 500 metre kare alana kilitli parke taşı, 2 bin 2700 metre kenarlara beton bordur döşeme ihalesini yaptık. Parke taşı döşeme çalışmaları en kısa zamanda başlayıp okullar açılıncaya kadar hazır olacak. Halkımızın huzur ve güven ortamında yaşaması için elimizden geleni yapıyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68