Bayır,da Başkandan Eğitime Tam Destek

Bayır,da Başkandan Eğitime Tam Destek

Bayır,da Başkandan Eğitime Tam Destek

Asıl mesleği öğretmenlik olan Bayır Belediye Başkanı Cumhur Çoban,  Bayır Lisesi,ne, Bayır İlköğretim Okulu,na ve öğrencilerine, her konuda, her zaman maddi ve manevi destek veriyor.

Bayır Belediyesi,nden yapılan açıklamada; “Belediyemiz, gerekli olan hizmetleri, yardımları anında sağlamaya çalışmaktadır. Bu öğretim yılı içinde her iki okulun bahçe düzenlemeleri yapılmış, yürüyüş kulvarı oluşturulmuş, taşımalı sistemde öğrenci taşıyan araçlar için park yeri düzenlenmiştir. İki okul bahçesi arasındaki duvar yapılmıştır.

Eğitimde kalitenin arttırılması, öğrencilerin araştırma alışkanlıklarının geliştirilmesi ve sınavlara daha iyi hazırlanmaları amacıyla, Başkan Cumhur Çoban tarafından “Sınav Kurdu” adı verilen ve içeriğinde e-kitaplar, konu tarama testleri, genel tarama testleri ve deneme sınavları olan internete dayalı temel eğitim portalı hazırlattırılmış ve öğrencilere dağıtılmıştır” deniyor.

Bayır Belediye Başkanı Cumhur Çoban; “Ben eğitimcilikten gelmiş bir Belediye Başkanı olarak eğitimdeki sıkıntıları çok iyi bilirim, o nedenle okullarımızın ihtiyaçlarını her zaman karşılaya hazırım” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68