BAYMAK ve Tekşahlar işbirliğiyle doğalgaz bilgilendirme toplantısı

Muğla’da doğalgaz kullanmaya başlayan ilk ilçe olan Yatağan’da, iklimlendirme sektörünün öncü firmalarından BAYMAK ile fabrika yetkili bayisi Tekşahlar Ticaret işbirliğiyle, doğalgaz bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

BAYMAK ve Tekşahlar işbirliğiyle doğalgaz bilgilendirme toplantısı
 Yatağan ilçesinde, doğalgaz hakkında değişik firmalar ve ilgili resmi kuruluşlar bilgilendirme çalışmalarına devam ediyor. İlçede, Yatağan Belediyesi Çok Amaçlı Toplantı Salonunda, doğalgaz kombilerinin öncü firmalarından BAYMAK ile fabrika yetkili bayisi Tekşahlar Ticaret ortak bir bilgilendirme toplantısı düzenledi.

Toplantıda, BAYMAK Türkiye Satış Müdürü Tolga Yücel ve Ege Bölgesi Müdürü Salih Özenerli,  katılanlara slâyt ortamında, doğalgaz, kombi ve güneş enerjisi hakkında bilgi verdi.

Toplantıya katılanlara önce yenilenebilir enerjinin önemi hakkında slâyt izletildi. Daha sonra konuşan BAYMAK Türkiye Satış Müdürü Tolga Yücel, “Yatağan’da artık doğalgaz kullanılmaya başlandı. Biz de Tekşahlar Ticaret ile ortaklaşa Muğla’da ilk defa Yatağan’da yaptığımız bu toplantıda, doğalgaz kullanırken avantajları, rahatlığı, tehlikeleri neler olduğu konularında sizlere ayrıntılı bilgi vereceğiz. Amacımız sizlerin teknolojinin ürünlerini can güvenliği içinde daha rahat ortamda kullanmanız ve tehlikeden uzak olmanızdır” dedi.

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2016, 11:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95