Bayramda Birlik Beraberlik Mesajı

Ramazan Bayramı kutlamalarına düzenlenen törenle ortak olan MHP Yatağan İlçe Teşkilatı, bayramın ikinci günü düzenlenen törende bir araya geldi.

Bayramda Birlik Beraberlik Mesajı
 MHP Yatağan İlçe Teşkilatı Ramazan Bayramı coşkuna, bayramın ikinci günü düzenlenen törenle ortak oldu.

Cuma günü saat 14:00’de düzenlenen törene pek çok partili katılırken, tören  sırasında dini ve milli bayramların bütünleştirici yönüne vurgu yapıldı.

Bayram coşkusunu partililerle bir araya gelerek yaşamanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten İlçe Başkanı Servet Göka; “Bilindiği üzere dini bayramlarda düzenlediğimiz bayramlaşma törenlerini geleneksel hale getirdik.

Bayramın ikinci gününde düzenlediğimiz törene çok sayıda partilimizin yanı sıra, bazı sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri de katıldı.

Partililerimizin yanı sıra, hiçbir siyasi parti ayrımı yapmadan aramıza katılan herkese teşekkür ediyoruz.

Dini ve milli bayramların bütünleştirici yönünün farkında olan teşkilatımızla nice bayramlarda bir araya gelmek dileğiyle bütün İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimizle kutluyoruz” dedi ve Yatağan’da düzenlenen bayramlaşma törenlerine mümkün olduğu kadar katılmaya çalıştıklarına vurgu yaptı.

Bilindiği üzere, İlçe Başkanı Servet Göka, Yatağan Kaymakamlığı tarafından Orman İşletme Müdürlüğü toplantı salonunda düzenlenen bayramlaşma töreninin yanı sıra Yatağan Belediyesi tarafından düzenlenen törenlere de katılmış, törenlerde yaptığı açıklamalarda da bayramların bütünleştirici yönüne vurgu yapmıştı. 

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2013, 18:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER