Bekem’den Sitem ve Teşekkür

30 Mart yerel seçimleri için CHP’den Yatağan Belediye Başkan Aday Adayı olan emekli maden işçisi Murat Bekem 18 Şubat 2014 Salı günü açıklanan CHP Yatağan Belediye Meclis Üyesi adayları listesinde enerji ve maden işçilerini yer verilmemiş olmasını eleştirdi.

Bekem’den Sitem ve Teşekkür
 Emekli maden işçisi ve 30 Mart Yerel Seçimleri için CHP’den Yatağan Belediye Başkan Aday Adayı Murat Bekem, aday adaylığı sürecinde kendisini destekleyenlere teşekkür etti ve salı günü açıklanan CHP Belediye Meclisi Adayları listesinde enerji ve maden işçilerine yer verilmemiş olmasına tepki gösterdi.

Murat Bekem, yaptığı açıklamada; “Emeğin ve alın terinin partisi olduğunu her fırsatta beyan eden CHP, Yatağan Belediye Meclisi’nde Türkiye’ye adını ‘Barikat Çocukları’ olarak duyuran enerji ve maden işçisi kardeşlerimize yer verilmemiş olmasını şiddetle kınıyor, aday adaylığı sürecimde desteklerini esirgemeyen ve her zaman yanımda olan partililerime ve tüm dostlarıma teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2014, 18:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
Emekçi
Emekçi - 6 yıl Önce

haşmet barikat çocuklarını istemez "uslu çocuklar"ister

hasan yelaldı
hasan yelaldı - 6 yıl Önce

chp emek sömürgenidir. emekten bahseder ama emeğe saygısı yoktur. yarış yapıyorlardı mesut ve abisi haşmet çadırdan her gün fotoğraf veriyorlardı. iki tane büyük sendikanın olduğu yerde işçilerden meclise bir kişi alınmazmı? chp nutuk çeker yatağan emeğin bakenti olur ama emeği temsilen mecliste yer verilmez.

ahmet tan
ahmet tan - 6 yıl Önce

haşmet başkan göstermelik olarak işçi arkaaşların yanındadır onları kullanmak biraz zordur yanında akıllı adam istemez

yusuf uludağ
yusuf uludağ - 6 yıl Önce

sayın başkanım hayırlı uğurlu olsun sen mücadelende hep haklı çıktın yinede haklısın başladığın yarışda da inşallah kazanırsın buna canı gönülden inanıyorum sayğılarımla

ahmet altay
ahmet altay - 6 yıl Önce

emek ve alın terinin sembolü yatağan maden işcisi için yıllarca liderlik yapan murat başkanım azına sağlık.birileri yerinde oturup ahkam kesiyor ama birşey yapan yok özelleştirme karşısında dimdik duran murat başkan bugünde yatağan işçisinin yanında duruyor birileri buna alkış tutacağına başkaları adına çamur at izi kalsın yapıyor sevgilerimle büyük başkan

SIRADAKİ HABER