Belediye Başkan Yardımcılığına İsmail Kaya getirildi

31 Mart Yerel Seçimlerinin ardından Yatağan Belediye Başkanlığını kazanan Mustafa Toksöz’ün yardımcılığına, AK Partili Belediye Meclis Üyesi İsmail Kaya getirildi.

Belediye Başkan Yardımcılığına İsmail Kaya getirildi

31 Mart Yerel Seçimlerinde Yatağan Belediye Başkanlığını kazanan Mustafa Toksöz’ün yardımcılığı, yaklaşık 2,5 aydır belirsizliğini koruyordu. Kulislerde bir çok ismi konuşulurken konuya noktayı, Belediye Başkanı Mustafa Toksöz koydu.

Toksöz, 5 yıllık görev süresince kendisine yardım edecek başkan yardımcılığı için AK Partili Belediye Meclis Üyesi İsmail Kaya’yı belirledi.

Cumartesi günü itibarıyla resmen yeni görevine başlayan Kaya, kendisini bu göreve layık gören Mustafa Toksöz’e teşekkür etti.

İlçenin tanınmış esnaflarından olan ve 2 dönem AK Parti İlçe Başkanlığı yönetiminde yer alan Kaya, “AK Parti İlçe Yönetiminde aldığım görevlerin arından bu seçimlerde Belediye Meclisi Üyesi oldum. Belediye Başkanımız da beni başkan yardımcılığı görevine layık gördü. Allah bizi mahcup etmesin, görevimi layıkıyla yerine getirmeye çalışacağım. Tek derdimiz Yatağan. Yatağan’ın sorunlarını çözüme kavuşturmak için var gücümle çalışacağım. Belediye Başkanımız Mustafa Toksöz’e, yönetimin yer aldığım AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin ve çalışma arkadaşlarıma, bizlerin bu görevlere gelmesinde destek ve katkı veren herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Rıfat  Bacak
Rıfat Bacak - 5 ay Önce

Hayırlı olsun der başarılar dilerim

Musa Tasa
Musa Tasa - 4 ay Önce

Mesleği nedir acaba??hayırlı olsun!

SIRADAKİ HABER