banner80

Belediye, duyarlı Yatağanlıların desteklerini İzmir’e ulaştırdı

Yatağan Belediyesi, İzmir’de meydana gelen depremin ardından ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırılmak üzere kendilerine getirilen malzemeleri, İzmir’e gönderdi.

Belediye, duyarlı Yatağanlıların desteklerini İzmir’e ulaştırdı

Yatağan Belediyesi, depremin hemen ardından Başkan Mustafa Toksöz’ün talimatıyla hazırlanan malzemeleri, İzmir’deki ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırmak üzere İzmir Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na ulaştırmıştı.

Bu yardımın ardından Yatağan Belediyesi’ne ulaşan Yatağanlı duyarlı vatandaşlar, hava şartlarının da bozulduğu İzmir’deki ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırılmak üzere, yorgan, battaniye ve gıda malzemeleri başta olmak üzere çok sayıda malzemeyi Yatağan Belediyesi’ne ulaştırdı.

Belediyenin aracına yüklenen malzemeler, Yatağan Kaymakamı Onur Kökçü ve Belediye Başkanı Mustafa Toksöz’ün de katıldığı etkinlikte, İzmir’e gönderildi.

Başkan Toksöz, burada yaptığı konuşmada, “Depremin ardından zaman kaybetmeden hazırladığımız malzemeleri İzmir’e ulaştırmıştık. Daha sonra vatandaşlarımız da bu yardım kampanyasına destek vermek istedi. Biz de teslim belgesiyle aldığımız yardımları, İzmir Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na ulaştırıyoruz. Bu duyarlı davranışlarından dolayı hemşerilerime teşekkür ederken, İzmirlilere bir kez daha geçmiş olsun diyor, depremde hayatlarını kaybeden vatandaşlarımız için de baş sağlığı diliyorum” diye konuştu.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68