18 Haziran 2018 Pazartesi

Yatağan'da karı koca kavgası kanlı bitti: 1 ölü

Belediye gerekeni yaptı, sıra hayırseverlerde

Yatağan ilçesine bağlı Yeni Mahalle sakinlerinin uzun zamandır istedikleri cami için Yatağan Belediyesi yer tahsisini gerçekleştirdi. Şimdi hayırseverlerin desteğiyle caminin inşa edilmesi bekleniyor.

27 Mayıs 2017 Cumartesi 15:19
Bu haber 901 kez okundu
Belediye gerekeni yaptı, sıra hayırseverlerde
 Yeni Mahalle Tilkiler mevkisi sakinlerinin uzun zamandır ısrarla istedikleri cami için sıcak gelişmeler yaşandı. Mahalle sakinlerinin belediyeden cami için yer talep etmesi üzerine, Yatağan Belediyesi yer tahsisini gerçekleştirdi ve Muğla Büyükşehir Belediyesi de onayı verdi.

Konuya ilişkin gazetecilere açıklamalarda bulunan Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, “Biz Yatağan Belediyesi olarak eğitim, sağlık ve dini merkezlerin tahsisine çok önem veriyor, gereken bütün katkıyı sağlıyoruz. Bu güne kadar tahsis ettiğimiz alanlara levhaları diktik. Halkımızın emrindeyiz” dedi.

Tilkiler mevkisinde tahsis edilen cami yerini gösteren İsmet Koca ise, “Mahallemize cami yapılması için yaptığımız girişimlerin sonucunu aldık, arsa tahsis edildi. Artık bütün hayırseverlerin caminin yapılması müftülüğümüze müracaatını bekliyoruz. Bu konuda emeği geçen Yatağan Belediyesi, Büyükşehir Belediyesi ve tüm katkısı olanlara çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu. 

Burak Alper KUŞ

banner19

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV