Belediye İşçileri Muğla Meydanlarında

Yatağan Belediyesi'nde görev yapan işçiler 1 Mayıs İşçi Bayramı'nı Muğla'da kutlamaya hazırlanıyor. Yatağan Belediyesi işçileri adına konuşan Belediye-İş Baş Temsilcisi Atilla Türkmen; “1 Mayıs İşçi Bayramı'nı en iyi şekilde kutlamak adına Muğla meydanlarındayız” ifadelerini kullanıyor.

Belediye İşçileri Muğla Meydanlarında
 İşçi ve emekçiler tarafından dünya çapında kutlanan ve haksızlıklarla mücadele günü olarak bilinen 1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramı'nı, Muğla meydanlarında kutlamaya hazırlanan Yatağan Belediyesi işçilerinin bugün saat 10:30'da meydanları dolduracağını belirten Belediye-İş Yatağan Belediyesi Baş Temsilcisi Atilla Türkmen yaptığı açıklamayla bütün işçilerin 1 Mayıs İşçi Bayramı'nı kutladı.

Atilla Türkmen yaptığı açıklamada; “Yatağan Belediyesi'nde görev yapan işçiler olarak 1 Mayıs İşçi Bayramı'nda Muğla meydanlarında olacağız. Saat 10:30'de Yatağan'dan hareket etmeyi planlıyoruz. Bu anlamlı günde bizlerle birlikte meydanlarda olmak isteyen herkesi davet ediyoruz. 1 Mayıs İşçi Bayramı'nın bütün emekçi kardeşlerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2013, 20:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER