Belediye Meclis Üyelerine Plaket

Bozarmut Belde Belediye Başkanı Dursun Karşıalan, Belediye Meclisi üyelerine plaket vererek çalışmalarından dolayı kendilerini tebrik etti.

Belediye Meclis Üyelerine Plaket
 Göreve geldiği 2009 yılından beri 9 Belediye Meclisi Üyesi ile birlikte çalışmalarını yürüten ve 30 Mart Mahalli İdareler Seçimi ile kapanacak olan Bozarmut Beldesi’nin Belde Belediye Başkanı Dursun Karşıalan, mart ayı içerisinde yapılacak beldenin son aylık olağan toplantıdan bir önceki toplantı olan şubat ayı toplantısı dün gerçekleştirildi.

Belde Belediye Başkanı Dursun Karşıalan’ın makam odasında gerçekleştirilen toplantı sırasında konuşan Başkan Karşıalan; “2009-2014 yılları arası 5 yıllık dönem için halkımız bizi beldemize hizmet etmek için seçtiler. Bu süre tamamlanmak üzeredir. Bu 5 yıllık dönem içerisinde beldemiz için yapmış olduğumuz hizmetlerden dolayı tüm vatandaşlarım adına sizlere teşekkür ediyorum. Yapmış olduğumuz hizmetlerde ‘Halka hizmet, Hakk’a hizmet’ anlayışıyla hareket ettik. Beldemiz için yapılan hizmetlerde bir olduk, beraber olduk. Önceliklerimizi belirleyip çıktığımız yolda sizlerin ve belde halkının görüşlerini, önerilerini alarak planlar yaptık, projeler hazırladık. Gerek öz kaynaklarımızla gerekse hükümetimizin destekleriyle 5 yıl içerisinde beldemize hizmet etmeye çalıştık.

Beldemize 112 konutluk TOKİ evlerini getirdik. Kanalizasyonu yaptırdık. Halı saha, pazaryeri ve 30.000m2 kilitli parke taşı döşeme, 2000 m istinat duvarı, 6 adet araç alımı gibi beldemize daha birçok hizmet getirdik.

Bu hizmetler çerçevesinde şahsım tarafımdan meclis üyesi arkadaşlarımın herhangi birinin gönlünü kırmışsam, herhangi birine hoşnutsuzluk vermişsem, kendi adıma özür dileyerek, hiçbir zaman şahsi değil mutlaka toplumda beldemizdeki hizmetlerle alakalı olarak bu tarz çalışmalarımızda daima olumlu neticeye varmamızdan dolayı teşekkürlerimi ifade etmek istiyorum” dedi.

Konuşmasının ardından Belediye Meclisi üyelerine plaketlerini sunan Başkan Karşıalan, görev süresince yapmış oldukları çalışmalardan dolayı meclis üyelerini tebrik etti.

 

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2014, 18:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
salih özen
salih özen - 6 yıl Önce

başkanım tebrik ederiz.

SIRADAKİ HABER