Belediye, şehit aileleri ve gazilerle iftarda buluştu

Yatağan Belediyesi, ramazan ayındaki iftar sofrasında, ilçedeki şehit aileleri ve gazileri ağırladı. İlçe protokolünün neredeyse tamamının katıldığı etkinlik, semazen gösterileriyle sona erdi.

Belediye, şehit aileleri ve gazilerle iftarda buluştu

Yatağan Belediyesi, ilçedeki şehit aileleri ve gaziler için iftar sofrası düzenledi. Yatağan Termik Enerji Üretim AŞ Sosyal Tesislerinde düzenlenen yemeğe, Yatağan Kaymakamı Hayrettin Çiçek, Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, Cumhuriyet Başsavcısı Erhan Birol, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Yatağan Meslek Yüksekokulu Müdürü Kerim Bender, hakimler, savcılar, daire amirleri, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve ilçedeki şehit aileleri ile gaziler katıldı.

Ezanın okunmasının ardından okunan dualar ile iftarla oruçlar açıldı. İftarın ardından konuşan Yatağan Belediye Başkanı Toksöz, “İlçemizdeki şehit aileleri ve gaziler ile hep bir arada olmaya özen gösteriyoruz. Şehit ailelerimiz bize şehitlerin emaneti iken, gazilerimiz de bu ülkenin şerefidir. Onlar için ne yapsak azdır. Sadece ramazan ayında değil, çeşitli zamanlarda onlarla bir araya gelip sorunlarını ve taleplerini dinleyeceğiz” dedi.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner56