Belediyeden Bayram Temizliği, Park ve Bahçe Düzenlemesi

Belediyeden Bayram Temizliği, Park ve Bahçe Düzenlemesi

Belediyeden Bayram Temizliği, Park ve Bahçe Düzenlemesi

Yatağan Belediyesi, Ramazan Bayramı'nın yaklaşmasıyla birlikte park, bahçe, kaldırım düzenlemeleri ve bayram temizliğine hız verdi.

Yapılan çalışmalarla dereler ıslah ediliyor, park ve bahçeler düzenleniyor, ana cadde ve sokaklardaki çiçeklikler bakımdan geçiriliyor, İnönü Bulvarı'ndaki banket taşları boyanıyor ve üzerlerine parlatıcı serpiliyor.

Bu kapsamda, ilçenin görülebilen birçok alanı, girişindeki yeşil alanlar ve Belediye önü de güzel bir görünüme kavuşturuluyor. Ayrıca İnönü Bulvarı'ndaki banket taşları boyanıyor ve sürücülerin daha iyi görmesi için üzerlerine parlatıcı serpiliyor.

Yatağan Belediye Başkanı H. Haşmet Işık; “bilindiği üzere, göreve geldiğimiz yıllarda Yeşil Yatağan Projesi'ni başlattık. Gerekli görülen yerlere değişik türlerden binlerce ağaç diktik.  

Cadde, sokak, park, bahçe düzenlemeleri yaptık, yine bu kapsamda ilçeye çok sayıda açık düğün salonları inşa ettik. Bu yıl yağışların da iyi olması nedeniyle, önlemleri de erken aldık.  Gerek otları biçmede, gerekse sivrisineklerle mücadelede etkin çalışmalar yaptık. Ekiplerimiz çalışmalarına devam ediyor” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner96