Belediye'den Engellilere Hizmet Atağı

Belediye'den Engellilere Hizmet Atağı

Belediye'den Engellilere Hizmet Atağı

Yatağan Belediyesi, engelli vatandaşların yararlanması için Doktor Åževket Yanar Parkı'na 9 bin lira değerinde jimnastik aletleri yerleştirdi. Ayrıca belediye asansörü ve kütüphane girişi de engelli vatandaşlara göre yeniden düzenlendi.

Daha önce 18 engelli vatandaşı araç sahibi yapan engelliler için çarşı içinde bir takım düzenlemeler yapan Yatağan Belediyesi, engelli vatandaşların yararlanması için ilk defa Doktor Åževket Yanar Parkı'na 9 bin lira değerinde jimnastik aletleri yerleştirdi. Ayrıca belediye asansörü ve kütüphane girişi de engelli vatandaşlara göre yeniden düzenlendi.

Bir insanın ne zaman engelli olacağının hiç garantisi olmadığını belirten Yatağan Belediye Başkanı H. Haşmet Işık; “bilindiği üzere daha önce 18 engelli vatandaşımızı araç sahibi yaptık. Engelliler için çarşı içinde bir takım düzenlemeler yapmanın yanı sıra Yatağan Belediyesi olarak engelli vatandaşların yararlanması için ilk defa Doktor Åževket Yanar Parkı'na 9 bin lira değerinde jimnastik aletleri ve salıncaklar yerleştirdik. Ayrıca belediye asansörünü ve kütüphane girişini de engelli vatandaşlara göre yeniden düzenlendik. Belediye olarak bu tür hizmetlerimiz devam edecektir” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner96