Belediye'den Ücretsiz Fizik Tedavi Hizmeti

Yatağan Belediyesi Sağlık İstasyonu'nda bugün saat 10:00 ile 16:00 arasında vatandaşlara ücretsiz fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmeti verilecek.

Belediye'den Ücretsiz Fizik Tedavi Hizmeti
 Açlık kan şeker, tokluk kan şeker, kolesterol, trigliserid, pansuman, enjeksiyon, kan gurubu ve tansiyon ölçümü gibi hizmetleriyle Yatağan halkına ücretsiz hizmet veren Yatağan Belediyesi Sağlık İstasyonu'nun bugün saat 10:00 ile 16:00 arasında Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr. Burak BOZLAR'a kapılarını açacağı ve isteklilere ücretsiz olarak; Romatizmal Hastalıklar Teşhis- Tedavi ve Rehabilitasyonu, Bel- Boyun Kas Ağrıları, Bel –Boyun Fıtıkları, Diz-Kalça-Eklem ve Çevresi Yumuşak Doku Ağrıları, Ayak Ağrıları Teşhis-Tedavi ve Rehabilitasyonu, Menüsküs-Eklem Bağları Zedelenmeleri, Kemik Erimesi Teşhis ve Tedavisi (Osteoporoz) gibi sağlık sorunlarına yönelik olarak hizmet verileceği öğrenildi.  Dr. Burak Bozlar'dan randevu almak isteyen kişilerin, Yatağan Belediyesi'ne ait

572 59 00 nolu telefondan  214 dahili numarayı bağlanarak iletişime geçebilecekleri de belirtilirken,  konu hakkında yapılan açıklamada; “Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr. Burak BOZLAR, ilçemizde bir fizik tedavi merkezi olmadığı için Yatağan halkına gönüllü olarak hizmet vermek istedi. Belirtilen sağlık sorunları hakkında teşhis ve tedaviye ihtiyacı olan vatandaşlarımız randevu alarak hizmetten yararlanabilirler” denildi.

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2013, 19:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68