Belediyenin 40 memuruna her ay 840 lira tazminat

Tüm Bel Sen Muğla Şubesi ve Yatağan Belediyesi arasında, belediyede görev yapan 38’i kadrolu, ikisi sözleşmeli memur için, sosyal denge tazminatlarının ödenmesi konusunda toplu iş sözleşmesi imzalandı.

Belediyenin 40 memuruna her ay 840 lira tazminat
 Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık’ın makam odasında gerçekleştirilen törene Belediye Başkan yardımcıları Kemal Dülger, İzzet Özler, Tüm Bel Sen Muğla Şube Başkanı Gürkan Dere, şube yöneticileri ve çalışanlar katıldı.

Sözleşme kapsamında, belediyede görev yapan 40 memura 1 Ocak 2016 ile 31 Aralık 2017 yıllarını kapsayan her ay net 840 lira şeklinde olan sosyal denge tazminatı ödenmesi imzaya bağlandı.

Yatağan Belediye Başkanı Işık, sözleşmenin hayırlı olmasını dilerken, emeği geçenlere teşekkür etti.

Tüm Bel Sen Muğla Şube Başkanı Gürkan Dere de, sendika üyesi memurların kazanımlarını daha da arttırmak için çalışma yaptıklarını kaydederek, “Üyelerimizin daha iyi koşullarda geçimlerinin sağlayabilmeleri için artık bir klasik haline gelen başarılı sözleşmelerimizi imzalamaya devam ediyoruz. Önümüzdeki günlerde sözleşmemiz diğer ilçelerde de devam edecek. Başta Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık olmak üzere tüm emeği geçen arkadaşlara teşekkür eder herkese hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2015, 09:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner96