Belediyenin muhtarlarla toplantıları sona erdi

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, beraberinde başkan yardımcıları ve meclis üyeleri ile her ay muhtarlarla düzenli olarak toplantılar yapıyor.  Eylül ayı toplantıları Yatağan Termik Enerji Üretim AŞ Sosyal Tesislerinde yapıldı.

Belediyenin muhtarlarla toplantıları sona erdi

Edinilen bilgilere göre toplam 50 mahalle muhtarı ile 3 grup halinde toplantılar gerçekleştirildi. Üç gün süren toplantılarda muhtarlar tek-tek söz alıp sorunlarını dile getirdi. Sorunlar not alınıp öncelik sırasına göre yerine getirileceği sözü verildi.

Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, “Muhtarlarımızla her ay düzenli olarak yaptığımız istişare toplantılarımızı 3 grup halinde gerçekleştirdik. Amacımız önümüzdeki süreçte yapılacak projelerimizin ve gelen taleplerin değerlendirmesi yapılarak çıkartılacak çalışma programı ile hizmetlerimizin en verimli şekilde vatandaşlarımıza ulaştırılmasıdır” dedi.

Toplantılardan memnun kalan muhtarlar ise, “Toplantılar çok verimli geçti. Gün içerisinde başkanımız yoğun oluyor. Her konuyu rahat görüşemiyoruz. Toplantılarda sorunlarımızı en ince ayrıntısına kadar anlatıyoruz” diye konuştular.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner56