Bencikli okçu kızlara “Başkan Amca” morali

Türkiye şampiyonu Muğlaspor Okçuluk Takımının Bencikli okçuları, Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık’ı ziyaret etti. Işık, okçuların başarılarının devamı için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini belirterek, “Ben arkanızdayım, hiç korkmayın” dedi.

Bencikli okçu kızlara “Başkan Amca” morali
 Yatağan ilçesine bağlı Bencik Mahallesi’nde aile hekimi Ejder Sözen yönetiminde çalışmalarını Bencik’teki atıl halde bulunan TEKEL tütün deposunda sürdüren Muğlaspor Okçuluk Takımı, Samsun’da düzenlenen ve 29 ilden 237 sporcunun katılımıyla gerçekleşen şampiyonada, takım sıralamasında 247 puanla Türkiye rekoru kırarak üst üste dördüncü kez şampiyon oldu.

 Makaralı yay kategorisinde Muğlalı okçulardan Songül Lök birinci olurken, Gülçin Balık ikinci, Sevda Yaka da üçüncü oldu.

Şampiyonadan dönen okçular, Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık’ı makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, “Başta Ejder hocamızı olmak üzere tüm sporcularımızı kutluyorum. Sizlerin, ilçemizi başarılı bir şekilde temsil etmenizden dolayı onur duyuyoruz. Belediye olarak, her türlü desteği vermeye çalışıyoruz ve destek vermeye devam da edeceğiz. Gençlerimizle daha yakından ilgileniyoruz. Yatağansporlu futbolcularımız, her yaş kategorisinde Yatağan’ı başarıyla temsil ediyorlar. Onlardan da desteğimizi esirgemiyoruz. Sizlere olan desteğimizin artması için Muğla Büyükşehir Belediye Başkanımız ile de görüşeceğiz. Ben arkanızdayım, hiç korkmayın” şeklinde konuştu.

 

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2016, 08:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95