“Benim için sadece Cumhuriyet Halk Partisi yok!..”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi tarafından Yatağan Belediye Başkanlığı için 4’üncü kez Belediye Başkan Adayı gösterilen Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, dün CHP Yatağan İlçe Başkanlığı önünde kendisini bekleyen partililere hitaben bir konuşma yaptı. Başkan Işık, yaptığı konuşmada; “Benim için sadece Cumhuriyet Halk Partisi yok, benim için vatandaşlarım var” dedi.

“Benim için sadece Cumhuriyet Halk Partisi yok!..”
 Geçtiğimiz pazar günü Parti Meclisi kararı ile tekrar Yatağan Belediye Başkanı adaylığına atanan mevcut Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, dün saat 12.00’da CHP Yatağan İlçe Başkanlığı önünde kendini bekleyen partililere hitaben bir konuşma yaptı. Başkan Işık, konuşma öncesi vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaştı. CHP İlçe Başkanı Kamil Genek, parti binası önünde toplanan kalabalığa hitaben yaptığı konuşmada aday adaylığı sürecinin bittiğini belirterek bu zamandan sonra tüm partililerin birlik bütünlük içinde çalışmasını istedi. Genek’in ardından konuşma yapan Başkan Işık; “Öncelikle bugüne kadar yanımızda olan, bizlere destek olan herkese teşekkür ediyorum. Ülkemiz kötü günlerden geçiyor, bunun için sen, ben yok. Ben ve arkadaşlarım o defterleri kapattık. Diğer siyasi partilerin adaylarına da başarılar diliyorum. Benim için sadece Cumhuriyet Halk Partisi yok, benim için vatandaşlarım var, herkese kapım açık, çünkü ayrım gayrım yapmadan Yatağanımızı hep beraber yönetmek önemli bir unsur. Bu nedenle diğer siyasi partilerde bulunan arkadaşlarımı da bu çalışmalarda güç vermeye davet ediyorum. 15 yıldır hiç kimseye ayrım yapmadan, kapımı açık bırakarak sizlere hizmet vermeye çalıştım ve bu hizmete tekrar talip oldum. Bu konuda Genel Merkezimizin teveccühü şahsım oldu, bu konuda diğer arkadaşlarımızın da üzülmemesini diliyorum. Siyaset uzun soluklu bir mesele, diğer aday olacak arkadaşlarımız canla başla çalışırlarsa, yanımda yer alarak gelecekte bu partinin belediye başkanı olmamaları için bir sebep yok. Onun için acele etmesinler, küsmesinler, hep beraber olalım, birlik olalım, birlik içinde Yatağanımızı hep beraber yönetelim. Bu nedenle onları göreve davet ediyorum. Ben aday adaylığı süreci içinde hiçbir aday için ileri geri konuşmadım, konuşmam da, çünkü ben onları seviyorum, onların bu partinin içerisinde, ruhlarının bu partinin içerisinde olduğuna inanıyorum. Bu nedenle onların bizlere büyük güç vereceğini düşünüyorum. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da kimseye ayrım gayrım yapmadan hizmetlerin eşit olarak götürülmesini sağlayacağız. Bu yarışta özellikle bana destek veren siz saygıdeğer hemşerilerime, partililerime en derin sevgilerimi saygılarımı sunuyorum. 30 Mart seçimlerinin Yatağanımıza hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2014, 19:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
yataganli
yataganli - 6 yıl Önce

Baskan mujdeyi ver deve guresleri devammi baska bisey istemiyoruz zaten istesekte bisey yapmiyon:::))))

ali yaran
ali yaran - 6 yıl Önce

bu iş biraz zor haşmet bey kazanamayabilir halk değişim istiyor. yaşar gencellemi kazanacak bozüyükten zor oy alırlar

gibyeli
gibyeli - 6 yıl Önce

30 marta az kaldı güle oynaya kazanacağız 31 mart sabahı bir güneş gibi doğacak yatağanın muğlanın türkiyenin üstüne CHP

yattagann
yattagann - 6 yıl Önce

sakaysa hic komik değil..gerçekse gayet komik sayin başkan ..yaptiklarin ortada..sözlerin ortada..neyin kafasini yasiyorsunuz allah askina?..koltuk çok tatli tabi..

b.b
b.b - 6 yıl Önce

Bari milletn onune cikpta vaat verme utan az utan ne yptin yatgana

muge celik
muge celik - 6 yıl Önce

Başkan 15 yildir ne yaptin yatagana artik yeter ya ne bu CHP zihniyeti hizmet istiyoruz yollar medeniyettir nerde bizde medeniyet arabayi disari cikarmaya korkuyorum. Artik değişim zamanki halk uyandi artik AKP caliyor olsa da hizmet veriyor CHP ne yapıyor kendisi ne hep...

Betul ulke
Betul ulke - 6 yıl Önce

Yorumum belki senin icin onemsizdir baskan ama emin ol benimsana ot veren kesimim icin onemli

öz yatağan
öz yatağan - 6 yıl Önce

bence haşmet başkan yanlış yerden aday gösterilmiş muhtar adayı olmalıydı çünkü yatağanın köyden bi farkı yok.artık değişim zamanı.

SIRADAKİ HABER