Bereket Enerji’den AK Parti’ye ziyaret

Bereket Enerji yetkilileri, AK Parti Yatağan Başkanlığı’nı ziyaret etti.

Bereket Enerji’den AK Parti’ye ziyaret

Bereket Enerji Termik Santraller Koordinatörü Nurettin Güncü ve CEO Danışmanı Emin Avcı, AK Parti Yatağan Başkanlığını ziyaret etti.

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin, AK Partili Belediye Meclis üyeleri, yönetim kurulu üyeleri ve partililer tarafından karşılanan Bereket Enerji heyeti, iş yoğunluklarından dolayı iade-i ziyaretlerini ancak gerçekleştirebildiklerini belirttiler.

Burada konuşan Güncü, Yatağan’da görev yapıyor olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Öncelikle Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz ve AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin’e bizleri ağırladıkları için çok teşekkür ediyorum. Geç kalınmış bir ziyaret ama ‘geç olsun, güç olmasın’ dedik. Burada ortak amacımız Yatağan’ın gelişimine katkı sağlamaktır. Bir araya gelerek ilçenin sorunlarını ve bizim üzerimize düşenleri değerlendirmek için bu ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz” dedi.

Belediye Başkanı Toksöz de, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bereket Enerji her zaman bizim paydaşımız olmuştur. Nurettin Güncü ile iyi bir diyalog içerisindeyiz. Bu diyalogu da güçlendirme niyetindeyiz. İnşallah hep birlikte Yatağan için çalışacağız. Cumhurbaşkanımızın Yatağan programı sırasında Yatağan Termik Santralinin kapılarını bizim için açtılar. AK Parti İlçe Başkanımızın organize ettiği program nedeniyle misafirperverliklerinden dolayı Bereket Enerji’ye de ayrıca teşekkür ediyorum” diye konuştu.

AK Parti İlçe Başkanı Tekin ise, nazik ziyaretlerinden dolayı Güncü ve Avcı’ya teşekkür ederek, “Yatağan’ın daha yaşanabilir bir kent olabilmesi için herkesin üzerine düşen görevler var. Bu görevleri yerine getirmek için kurumların, siyasi partilerin ve sivil toplum kuruluşlarının birbirlerine destek olması gerekiyor. Bu zamana kadar Bereket Enerji’nin Yatağan’a sağladığı hizmetlerden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum. Bundan sonraki süreçte iş birliği içerisinde ilçemize en güzel hizmeti vermek için çaba sarf edeceğiz” dedi.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner56