18 Temmuz 2018 Çarşamba

Bozarmut'ta iki araç birbirine girdi: 5 yaralı

Bereket Enerji’den Maden-İş’e “hayırlı olsun” ziyareti

Bereket Enerji’ye ait Yatağan Termik Enerji Üretim AŞ’nin santral ve maden direktörlüğü temsilcileri, Olağan Genel Kurulunun ardından yeniden başkanlığa seçilen Maden-İş Sendikası Yatağan Şube Başkanı Osman İlhan’ı makamında ziyaret etti.

16 Mart 2018 Cuma 08:52
Bu haber 730 kez okundu
Bereket Enerji’den Maden-İş’e “hayırlı olsun” ziyareti

Bereket Enerji’ye ait Yatağan Termik Enerji Üretim AŞ’nin Santral Direktörü Serdar Toprak ve Maden Direktörlüğü temsilcileri, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Olağan Genel Kurulun ardından yeniden başkanlığa seçilen Maden-İş Sendikası Yatağan Şube Başkanı Osman İlhan ve yönetimini ziyaret etti.

Maden-İş Sendikası Yatağan Şubesi’nin yeni yönetimini kutlayan Toprak, “Yatağan Enerji Üretim AŞ olarak bünyemizde çalışanların bağlı bulunduğu Maden-İş ve Tes-İş sendikaları ile işbirliğinde çalışıyoruz. Çalışanların daha iyi şartlarda çalışabilmeleri için her iki sendikayla da dirsek teması halindeyiz. Şirketimizin maden bölümünde çalışan işçileri, meslekleri itibarıyla tehlikeli bir işle uğraşmaktadırlar. Fakat biz de gerekli önlemleri alarak hatasız şekilde çalışmalarımızı yürütmekteyiz” diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Maden-İş Sendikası Şube Başkanı İlhan ise, Yatağan Termik Enerji Üretim AŞ’nin Santral Direktörü Serdar Toprak ve Maden Direktörlüğü temsilcilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

İlhan, firma yetkilileri ve direktörlerin özellikle maden alanında faaliyet gösteren personellerin güvenliğine yönelik aldıkları önlemlerden dolayı teşekkür ederek, amaçlarının maden direktörlüğünde çalışan maden işçilerinin daha iyi şartlarda çalışması olduğunu söyledi.

Burak Alper KUŞ

banner19

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV