"BEŞ YILDIZLI REZALET" OYUNU KATRANCI’DA SAHNELENDİ

Muğla Büyükşehir Belediyesi Kültür Tırı projesi kapsamında Muğla'nın ilçelerindeki mahalleleri dolaşan Kültür Tırı, Yatağan Katrancı Mahallesi’nde, "Beş Yıldızlı Rezalet" adlı oyunla vatandaşla buluştu.

 Muğla Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Topluluğu tarafından hazırlanan ve altı skeçten oluşan "Beş Yıldızlı Rezalet" isimli tiyatro gösterisi, Yatağan’a bağlı Katrancı Mahallesi, mahalle meydanında sahnelendi. Cumhur Ay'ın yazdığı, Ayhan İçöz'ün yönettiği gösteride rol alan on iki oyuncu, vatandaşlara keyifli dakikalar yaşattı.

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen proje kapsamında Muğla ve ilçelerini gezen Kültür Tırı, mahalleleri dolaşıp vatandaşlara tiyatro ve konser gibi etkinlikler düzenliyor, vatandaşları kültür ve sanatla buluşturuyor. Kültür Tırı ayrıca gezdiği bölgelerde kütüphane ve hastane gibi hizmetlerde de bulunuyor.

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2014, 19:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
sedat
sedat - 7 yıl Önce

maşallah chp kültür tırla taşıyor. artık chp kültürü arabalara kamyonlara sığmıyor. tırla kültür taşıyorlar.beş yıldızlı rezalet acaba kimin rezaleti beş yıldızlı otellerinmi yoksa sekiz aydır su parası toplayamayanlarınmı?

SIRADAKİ HABER

banner68