Beyhan Kuzgun Azalarıyla Göreve Hazır

Beyhan Kuzgun Azalarıyla Göreve Hazır

Beyhan Kuzgun Azalarıyla Göreve Hazır

Yeni Mahalle'nin üçe bölünmesinden sonra 4 Mart 2012 Pazar günü yapılacak Muhtarlık Seçimleri'nde Atatürk Mahallesi'nden Muhtar Adayı olan Beyhan Kuzgun, aza adaylarıyla göreve hazır olduğunu vurguladı.

Kuzgun'un aza adayları, Toler Karakuş, Gültekin Karabaldır, Abdülkadir Güreli, Ümit Azılı, Cengiz Taş, Mehmet Gereme, Ferzat Zeki Küçükköse, Soner Özen'en oluşuyor.

Yeni oluşan Atatürk Mahallesi'nde muhtar adaylığına talip olan Beyhan Kuzgun, gazetemize yaptığı açıklamada; “1969 Yeşilbağcılar doğumluyum. 13 yıldır İnönü Bulvarı Blok evlerde ikamet ediyorum.  4 Mart 2012 Pazar günü yapılacak Muhtarlık Seçimleri'nde Atatürk Mahallesi'nden Muhtar Adayı oldum. Azalarımla birlikte sizlere en iyi hizmeti sunmak için aday oldum. Seçilmem halinde Yatağan Belediyesi ve ilgili kurumlarla irtibat halinde olarak mahallemize MOBESE kameraları kurulması, yolların daha düzenli hale gelmesi, çöp tenekelerinin tel kafes içine alınması, çek çeklerin Hacı Yakası Mevkii'ne de taşıma yapması,  YEAÅž'a yapılan TEK Mehmet Akif Ersoy Cami ile Bahçeli Evler arasına beton yol yapılması gibi mahalle halkından gelen bütün şikayetleri çözeceğime söz veriyorum.

Seçilmem halinde bana çok rahat ulaşacaksınız. Bürom Cumhuriyet Caddesi 36/B Toler Isı Cam olacaktır” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68