Bir mahalle daha tesislerine kavuşuyor

Yatağan Belediyesi tarafından ihtiyaç duyulan mahallelere yapılan düğün yerlerine, Eskihisar da ekleniyor. Eskihisar Mahallesi’ndeki tesisin temel atmasına, Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz de katıldı.

Bir mahalle daha tesislerine kavuşuyor

Yatağan Belediyesi tarafından ihtiyaç duyulan mahallelere 36 düğün yeri çalışmaları son sürat devam ediyor. Eskihisar Mahallesi sakinlerinin taleplerini karşılıksız bırakmayan Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, kısa süre önce ilgili birimlerine talimatı verdi. Hazırlıkların tamamlanmasıyla, düğün yerinin yapılacağı yerde temel atma töreni gerçekleştirildi.

Törene, Toksöz’ün yanı sıra Eskihisar Mahalle Muhtar Cafer Ateş, belediye meclisi üyeleri ve mahalle sakinleri katıldı.

Törende konuşan Toksöz, “Seçimden önce ihtiyaç olan mahallelerimizin düğün yerlerini en kısa süre içerisinde tamamlayacağımızın vaadini vermiştik. Göreve başladığımızda da bu süreyi kısa tutarak ramazan ayına kadar imkanlar dahilinde 36 düğün yerini yapacağımızı söyledik. Bu kapsamda aciliyet sırasına göre tesislerimizi bir bir yapıyoruz. Bugün de Eskihisarımızın tesisinin temelini attık. İnşallah bu tesisler Eskihisarımıza ve Yatağanımıza hayırlı olur” diye konuştu.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68