22 Temmuz 2018 Pazar

Yatağan Termik Santrali’nde can telaşı

Bir tek onlar hatırladı

İlk özel siyasi gazete olarak kurulan Tercüman-ı Ahval’ın 21 Ekim 1860’da çıkmaya başlaması nedeniyle “Dünya Gazeteciler Günü” olarak kutlanan 21 Ekim’i, Yatağan ilçesinde sadece AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığı hatırladı.

24 Ekim 2017 Salı 09:08
Bu haber 808 kez okundu
Bir tek onlar hatırladı

 AK Parti Yatağan Gençlik Kolları Başkanı Kağan Kurt ve yönetim kurulu üyeleri, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü nedeniyle Yatağan Demeç Gazetesi’ni ziyaret etti.

Burada, Gazete İmtiyaz Sahibi Ferit Topaloğlu, muhabir Burak Alper Kuş ve sayfa sekreteri Berna Kuş ile görüşen AK Parti heyeti, basın mensuplarının 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü’nü kutladı.

Ziyaret sırasında konuşan Kurt, “Yaşadığımız yüzyılın en temel insan haklarından olan, haber alma, yayma ve ifade özgürlüklerinin en etkili aracı olan gazetecilik, kamu adına hareket ederek doğru ve gerçek haberlerle kamuoyunu aydınlatarak, şeffaf ve hesap verebilir bir yönetim anlayışının oluşumuna ve demokrasinin yerleşip güçlenmesine önemli katkılarda bulunmaktadır. Ülkemizin son dönemlerde yaşamış olduğu hain darbe girişimini hiç şüphesiz ki yerel gazetecilerimizin ve ulusal gazetecilerimizin yapmış olduğu doğru ve güvenilir haberleri ile milletimiz bertaraf etmiştir. Yerel ve ulusal basında milletimizin haberdar olması için emek veren bütün gazetecilerimizin 21 Ekim dünya gazeteciler bayramlarını kutluyorum” diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ferit Topaloğlu ise, AK Parti Gençlik Kolları heyetine teşekkür etti.

 

Berna KUŞ

banner19

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV