banner80

“Birlik İçinde Hizmet İçin” Sloganıyla Adaylığını Açıkladı

SS. 11 No’lu Taşıyıcılar Kooperatifi Üyesi Özcan Özen, Yatağan Şoförler Otomobilciler ve Nakliyeciler Esnaf Odası'nın 21 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan 2014 yılı Olağan Genel Kurulu’nda başkan adayı olduğunu açıkladı

“Birlik İçinde Hizmet İçin” Sloganıyla Adaylığını Açıkladı
 Bugün saat 13.00’da Yatağan Halk Eğitim Merkezi Toplantı Salonu’nda düzenlenecek olan Özcan Özen, Hasan Çakır ve Nizamettin Köklü’nün adaylıklarını açıkladığı Yatağan Şoförler Otomobilciler ve Nakliyeciler Esnaf Odası Olağan Genel Kurulu öncesinde gazetemize açıklamalarda bulunan Özcan Özen, Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu adaylarını tanıttı.

Yatağan Şoförler Otomobilciler ve Nakliyeciler Esnaf Odası'nın genel kurulu öncesinde 20 Nolu Koop. Eski başkanlarından Hasan Çakır adaylığını açıkladı.

Özen, adaylığı ile ilgili olarak yaptığı açıklamada; “Birlik içinde hizmet için sloganıyla ekibimle adaylığımızı açıklamış bulunmaktayız. Mevcut yönetimde 15 yıl görev yapan yönetim kurulu üyeleri yapacakları hizmetleri anlatacağına yaptığı hizmetleri anlatsınlar. 15 yılda yapamadıklarını 4 yılda mı yapacaklar. Biz ekip olarak üyelerimizle ayrım yapmadan bize verilen yetkiler çerçevesinde hizmet edeceğiz” dedi.

SS. 11 No’lu Taşıyıcılar Koop. Üyesi Özcan Özen’in Yatağan Şoförler Odası Olağan Genel Kurulu’na girdiği liste ise şu isimlerden oluştu:

Yönetim Kurulu Asil Üyeleri: Celal Uçar, Ufuk Gülduran, Tuncel Dağlı, Şükrü Görüşük, Hayrullah Kocasarı, Ömer Yavaş.

Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri: Ersin Işık, Bayram Demircioğlu, Mustafa Darcan, Serdar Çakmak, Nadir Türk, Mustafa Dal.

Denetim Kurulu Üyeleri: Nail Erdem Karataş, Serdal Özen, Tevfik Bostan, Hüseyin Kırık, Ümit Yalçın, Fırat Deniz.

 

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2014, 23:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68