Birol Özbay Adaylığını Açıkladı

30 Mart Mahalli İdareler Seçimi öncesi muhtar adayları adaylıklarını açıklarken Birol Özbay da Akyol Mahallesi’nden muhtar adayı olduğunu açıkladı.

Birol Özbay Adaylığını Açıkladı
 Gençlik ve Spor Muğla İl Muğla İl Müdürlüğü’nde görev yaparken 2007 yılında emekliliğe ayrılan ve o tarihten sonra futbol maçlarında saha komiseri olarak görev yapan Birol Özbay, 30 Mart Mahalli İdareler Seçimi’nde Yatağan Akyol Mahallesi’nden muhtar adayı olduğunu açıkladı.

Hizmet için aday olduğunu belirten Özbay, “Gençlik ve Spor Muğla İl Muğla İl Müdürlüğü’nde görev yaparken 2007 yılında emekliliğe ayrıldım. Şuan futbol maçlarında saha komiseri olarak görev yapıyorum. Mahallemizle görüşmelerim sonucunda Akyol Mahallesi’nden muhtar adayı olmaya karar verdim ve bunu kamuoyuna duyuyorum. Halkımıza en iyi hizmeti vermek için ilgili kurumlarla işbirliği yaparak Akyol Mahallesi’nin hak ettiği hizmete kavuşmasını sağlayacağız” dedi.

Akyol Mahallesi Muhtarlığı için aza adaylarını da belirlediğini belirten Özbay’ın aza adayları şu isimlerden oluşuyor: Leyla Macaroğlu (Yumurcak Kırtasiye), Mehmet Özdemir (Kasapoğlu İletişim), Bedri Topçu (Kardelen Fotoğrafçılık), Fedai Uzakgiden (GELİ Emeklisi), Emine Yaka (Ev Hanımı), Vahit Karadağ (Emekli), Feyzullah Çoban (İşçi), Sabri Yaran (Esnaf).

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2014, 18:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER