BİZİM TOPTAN MARKET 5. ŞUBESİNİ AÇTI

Bizim Toptan Satış Mağazaları, Muğla’nın Menteşe ilçesinde açtığı 5. şubesinde müşterilerine hizmet vermeye başladı.

BİZİM TOPTAN MARKET 5. ŞUBESİNİ AÇTI

Bizim Toptan Satış Mağazalarının Muğla’nın Menteşe İlçesi Emirbeyazıt Mahallesi’nde açtığı 5. Şubesine, Menteşe belediye Başkanı Bahattin Gümüş, Muğla İl Müftüsü Yaşar Çapçı Bizim Toptan Antalya Bölge Müdürü Sadık Ay ve vatandaşlar katıldı.

Bizim Toptan Market Antalya Bölge Müdürü Sadık Ay açılış konuşmasını yaparken, Antalya Bölge Müdürlüğü’ne bağlı 24 mağazanın bulunduğunu, bunlardan 5 tanesinin ise Muğla’da olduğunu dile getirdi. Ay, “Menteşe’de açılışını yaptığımız daha modern ve geniş mağazamız ile sizlere hizmet vereceğimiz için çok mutluyuz. 3 bin 272 metrekarelik yeni mağazamız da sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çalışacağız. Bizim Toptan olarak, siz değerli perakende ve toptan müşterilerimize yeni mağazalar açarak hizmet vermeye hem de var olan mağazalarımızdan ihtiyaç duyulanları yenileyerek, ülkemiz için kat değer yaratmaya devam ediyoruz” dedi.

Açılışa katılan menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş ise burada yaptığı konuşma da şu ifadeleri kullandı:

“Gıda ülkemiz için çok önemli. Gönlümden geçen içeride ki tüm ürünlerin bu ülkede yetişmiş olması. Geçmişte kendi kendine yeten 7 ülkeden birisiydik. İnşallah o günlere tekrar kavuşacağız. Bizim Toptan, küçük esnafa malzeme veriyor. Şehrin dışında olması önemli. Şehrin içerisinde olan küçük esnafı da zor durumda bırakmıyorlar. Fiyatlarında biraz daha aşağıda olması bizi sevindiriyor.”

Muğla İl Müftüsü Yaşar Çapçı’nın açılış duasını gerçekleştirdiği Bizim Toptan Market, kurdele kesimi ile müşterilerine hizmet vermeye başladı.

Elif Ertan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68