BOTANİK ÇAY BAHÇESİ YENİLENDİ

BOTANİK ÇAY BAHÇESİ YENİLENDİ

BOTANİK ÇAY BAHÇESİ YENİLENDİ

İlçemizde faaliyet gösteren  “Akyol Çiçekçilik” Yatağan - Milas Karayolu üzerinde iş yerine bir yenilik yaparak; Botanik Çay Bahçesi, köy kahvaltısı ve gözleme salonu haline getirilmişti.  Çay bahçesinde yapılan son yeniliklerle, geçtiğimiz Cuma akşamı bu işletme de hizmete girdi.

İşletmeciliğini Aylin Akyol ve eşi Turan Akyol'un yaptığı çay bahçesinin açılışına Belediye Başkanı H. Haşmet Işık, Jandarma Komutanı Göksel Söylemez, Bencik Belediye Başkanı Salih Haney, Yeşilbağcılar Belediye Başkanı Ertaf Cicili ve çok sayıda vatandaş katıldı.

İşletmeci Aylin Akyol, katılanlara hitaben bir teşekkür konuşması yaptı. İşletmeciler, yenilenen iş yerinde köy kahvaltısı, gözleme, köy peyniri, çam balı, yerli zeytin ve zeytinyağı, gibi, tamamen çevre ürünlerinden ve doğal ürünlerle hizmet verdiklerin dile getirdiler.

Belediye Başkanı H. Haşmet Işık; “Bu güzel tesisi İlçemize kazandıran işletmecileri kutluyor, başarıların devamını diliyorum. Hem çiçek ve fidan üreterek çevreye büyük katkı sağlayan, hem de yeni girişimcilik ile açılan çay bahçesinin, İlçemize önemli katkılar sağlayacağını umuyor, herkese hayırlı olsun diyorum” dedi. 

Açılışta konuklara ikramda da bulunuldu.   

YORUM EKLE
YORUMLAR
menaf sahin
menaf sahin - 6 yıl Önce

Yeni yerinz hyll olsun

SIRADAKİ HABER

banner69

banner68