banner80

Bozarmut Belediye Meclisi Son Toplantısını Yaptı

2009 yılında göreve gelen Bozarmut Belde Belediyesi Belediye Meclisi, 30 Mart Mahalli İdareler Seçimi ile kapanacak olan beldenin son Belediye Meclisi toplantısını gerçekleştirdi. Toplantının ardından belediye bünyesinde çalışan memur ve işçilere, başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür plaketi verildi.

Bozarmut Belediye Meclisi Son Toplantısını Yaptı
 Göreve geldiği 2009 yılından beri 9 Belediye Meclisi Üyesi ile birlikte çalışmalarını yürüten ve 30 Mart Mahalli İdareler Seçimi ile kapanacak olan Bozarmut Beldesi’nin Belde Belediye Başkanı Dursun Karşıalan, beldenin son aylık olağan Belediye Meclisi toplantısını gerçekleştirdi.

Belde Belediye Başkanı Dursun Karşıalan’ın makam odasında gerçekleştirilen toplantı sırasında konuşan Başkan Karşıalan; “2009-2014 yılları arası 5 yıllık dönem için halkımız bizi beldemize hizmet etmek için seçtiler. Bu süre tamamlanmak üzeredir. Bu 5 yıllık dönem içerisinde beldemiz için yapmış olduğumuz hizmetlerden dolayı tüm vatandaşlarım adına sizlere teşekkür ediyorum. Yapmış olduğumuz hizmetlerde ‘Halka hizmet, Hakk’a hizmet’ anlayışıyla hareket ettik. Beldemiz için yapılan hizmetlerde bir olduk, beraber olduk. Önceliklerimizi belirleyip çıktığımız yolda sizlerin ve belde halkının görüşlerini, önerilerini alarak planlar yaptık, projeler hazırladık. Gerek öz kaynaklarımızla gerekse hükümetimizin destekleriyle 5 yıl içerisinde beldemize hizmet etmeye çalıştık.

Beldemize 112 konutluk TOKİ evlerini getirdik. Kanalizasyonu yaptırdık. Halı saha, pazaryeri ve 30.000m2 kilitli parke taşı döşeme, 2000 m istinat duvarı, 6 adet araç alımı gibi beldemize daha birçok hizmet getirdik.

Bu hizmetler çerçevesinde şahsım tarafımdan meclis üyesi arkadaşlarımın, memur ve işçi herhangi birinin gönlünü kırmışsam, herhangi birine hoşnutsuzluk vermişsem, kendi adıma özür dileyerek, hiçbir zaman şahsi değil mutlaka toplumda beldemizdeki hizmetlerle alakalı olarak bu tarz çalışmalarımızda daima olumlu neticeye varmamızdan dolayı teşekkürlerimi ifade etmek istiyorum” dedi.

Konuşmasının ardından Bozarmut Belde Belediyesi bünyesinde çalışan memur ve işçilere plaketlerini sunan Başkan Karşıalan, görev süresince yapmış oldukları çalışmalardan dolayı memur ve işçileri tebrik etti.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2014, 22:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
bozarmutlu gençler
bozarmutlu gençler - 7 yıl Önce

ak parti bozarmuta çok hizmet getirdi bir beş yıl da yatağnda ak partiyi seçelim. yatağanada hizmet gelsin.biz ak partinin hizmetlerini gördük yaşadık. yatağanlı hemşehrilerimiz siz de görün. bir sefer ak partiye ödünç oy verin. farkı göreceksiniz

SIRADAKİ HABER

banner68