18 Temmuz 2018 Çarşamba

Bozarmut'ta iki araç birbirine girdi: 5 yaralı

Bozarmut PTT hizmete girdi

PTT, Yatağan ilçesindeki 3’üncü şubesini Bozarmut Mahallesi’nde açtı. Bundan sonra Yatağan’da merkez, 3 şube ve 2 acenteyle hizmet verecek olan PTT, hizmet kalitesini artırmak için çalışmalarını sürdürüyor.

03 Kasım 2017 Cuma 08:58
Bu haber 539 kez okundu
Bozarmut PTT hizmete girdi

 PTT, merkez, Turgut ve Sanayi şubelerinin ardından Bozarmut Mahallesi’nde şube açtı. Bencik ve Bozüyük mahallerindeki acentelerinin ardından ilçedeki nokta sayısını 6’ya çıkaran PTT, vatandaş odaklı hizmetlerini yaygınlaştırmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Konuyla ilgili PTT Yatağan Merkezi’nden yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

“Bozarmut PTT Şubemiz hizmet vermeye başlamış olup posta, kargo, bankacılık ve elektronik ticaret alanlarında hizmet verilmektedir. Bugün itibariyle, Muğla ilinde 16 merkez 61 şube 25 acente olmak üzere toplam 102 noktada müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

PTT işyerlerimizde posta hizmetlerinin yanı sıra kargo-lojistik, bankacılık ve elektronik ticaret alanlarında da müşteri memnuniyetini her zaman önde tutan anlayışla faaliyetlerini sürdürmekte, bir dünya markası olma yolunda ilerlemektedir. Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) hizmetimizle müşterilerimizi dünya standartlarına ulaştırmaktadır.

PTT işyerlerimizde, posta ve kargo-lojistik alanlarında ülkemizin her köşesine hizmet verilmesinin yansıra emekli aylıklarının ödenmesi, Sosyal Güvenlik Kurumu sağlık giderleri ödenmesi, sosyal yardım ödemeleri gibi birçok banka adına tahsilat yapılmaktadır. Yine işyerlerimizde her türlü sigortacılık, HGS, PTT Cell, yurtiçi ve yurtdışı hızlı para transferi gibi bankacılık işlemleri ile halkımızın hizmetindeyiz.

Çalışmalarımız, posta, banka ve lojistik alanlarında müşteri memnuniyetini sağlayarak standartların üzerinde hizmet verme hedef ve bilinci ile kesintisiz yenilenerek, değişerek ve gelişerek devam etmektedir.

Burak Alper KUŞ

banner19

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV