Bozarmut TOKİ Yaz Sonuna Hazır

Bozarmut Beldesi'nde yapımı devam eden 112 konutluk TOKİ projesinde büyük ilerleme kaydedildi. Devam eden çalışmalarla binaların %70’i tamamlanırken, bir yandan da çevre düzenlemelerine başlandı. Amaç Eylül-Ekim aylarında daireleri sahiplerine teslim edebilmek.

Bozarmut TOKİ Yaz Sonuna Hazır
 TOKİ (Toplu Konut İdaresi Başkanlığı) tarafından Yatağan'a bağlı Bozarmut Beldesi'nde yapımı devam eden 112 konutluk TOKİ evleri projesinde büyük ilerleme kaydedildi. 
Tamamı 2+1 evlerden oluşan ve 25 dönüm alan üzerine kurulan projede yer alan 112 konutun  neredeyse tamamının şimdiden satıldığı öğrenilirken, Bozarmut Belediye Başkanı Dursun Karşıalan bir yandan da çevre düzenlemelerinin başladığını belirtti. 
Proje hakkında bilgi aldığımız Dursun Karşıalan; “Bozarmut Beldesi Atatürk Mahallesi'nde hazineden devri yapılan 25 dönümlük arazi üzerinde 112  konutluk TOKİ evleri yapımı devam ediyor. Yapılan çalışmalarla büyük ilerleme kaydedildi. Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından Bozarmut Beldesi'ne yapılması planlanan TOKİ evleri 2+1 tipinde ve 85 metrekare olacak. Amaç çalışmaları Eylül-Ekim aylarına kadar tamamlamak ve yıl başından önce bölgede yerleşimi sağlamak. Proje sadece Bozarmut Beldesi'nin değil Yatağan'ın gelişimi içinde büyük önem arz ediyor” dedi.

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2013, 20:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner56