Bozüyük'te Set Hareketliliği

Bozüyük Beldesi'nde çalışmaları devam eden sinema filminin dünkü çekimleri beldede hareketli saatler yaşanmasına neden oldu, belde meydanında devam eden çalışmaları onlarca kişi takip etti.

Bozüyük'te Set Hareketliliği
 Pek çok sinema ve dizi yapımcısını cezbeden Yatağan'a bağlı Bozüyük Beldesi'nde dün hareketli saatler yaşandı.

Çekimleri devam eden sinema filminin belde meydanındaki sahne çekimlerini takip eden meraklı kalabalık zaman zaman sette zor anlar yaşanmasına neden olurken, filmde rol alan bölge halkı ilk kez kamera karşısına geçmenin heyecanını yaşadı.

Film ekibinin belde sakinleriyle kaynaştığını belirten Bozüyük Belediye Başkanı Yaşar Gencel; “Beldemiz pek çok sinema ve diziye ev sahipliği yaptı, yapmaya da devam ediyor. Son olarak çekimleri devam eden sinema filminin meydanımızdaki çekimleri beldemize hareketlilik getirdi.

Çekimlere belde halkımız yoğun ilgi gösterdiği gibi belde dışından da pek çok kişi burada.

Film ekibiyle halkımız kaynaştı.

Filmde beldemizden ve Yatağan çevresinden çok sayıda kişinin de rol alması önemli. Ayrıca, beldemize gösterilen bu ilgi Yatağan'ın turizm değerini de yukarı çektiği gibi ekonomik katkı sağlıyor” şeklinde konuşurken, birbirinden ünlü isimlerin rol aldığı sinema filminin çekimlerinin bir süre daha devam edeceği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2013, 20:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER