Bu bayram da şehit ailelerini unutmadılar

Kurban Bayramı nedeniyle ilçedeki şehit ailelerini ziyaret eden Yatağan Kaymakamı Hayrettin Çiçek, şehit ailelerini bu bayram da yalnız bırakmadı.

Bu bayram da şehit ailelerini unutmadılar

Yatağan Kaymakamı Hayrettin Çiçek, dini bayramlarda ilçedeki şehit ailelerini ziyaret etme geleneğini, bu bayram da sürdürdü. İlçedeki şehit ailelerini ziyaret eden Çiçek, hem bayramlarını kutladı hem de taleplerini dinledi.

Çiçek, ziyaretleri sırasında yaptığı konuşmada, Şeyh Edebali’nin, Osman Gazi'ye söylediği “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” anlayışıyla hareket ettiğini ve mümkün olduğunca ilçedeki şehit aileleri ve gazilerle bir araya gelmeye çalıştığını söyledi.

Şehit ailelerinin taleplerini en kısa süre içerisinde yerine getirdiklerinin altını çizen Çiçek, şehit aileleri için ne yapsalar da az olduğunu söyledi.

Öte yandan, İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz ve İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Yavuz Selim İnan da ilçedeki şehit ailelerini ziyaret etti.

Kaymakam Çiçek, şehit aileleri ziyaretinin ardından Aydın-Muğla karayolu üzerindeki uygulama noktasını ziyaret ederek burada görev yapan personellerle bayramlaştı.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2020, 14:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68