Bu kez Anneler Günü için yol kestiler

Yatağan İlçe Jandarma Komutanlığı trafik ekipleri, anneler günü kapsamında yol kontrol noktalarında annelere karanfil hediye etti.

Bu kez Anneler Günü için yol kestiler
 Yatağan İlçe Jandarma Komutanlığı trafik ekipleri, Anneler Günü kapsamında yol kontrol noktalarında annelere karanfil hediye etti. Araçları bu kez annelere çiçek vermek için durduran jandarmanın bu uygulaması, direksiyon başında yada araç içerisinde yolcu olarak bulunan anneleri çok mutlu etti.

Anneler gününü kutlayıp karanfil veren jandarma görevlilerine teşekkür eden anneler, güvenlik güçlerine kazasız belasız iyi görevler diledi. Yoldan geçerken jandarmanın Anneler Günü kutlamasına denk gelen sürücüler karanfillerin neden verildiği anladıklarında çok mutlu oldu. Anne ve anne adaylarının yanı sıra uygulamaya denk gelen Yatağan ve köylerinde yaşayan annelerden bazıları araçlarından inerek hatıra jandarma ile hatıra fotoğrafı çektirdi. Bu arada Anneler Günü kutlanan direksiyon başında ya da araç içerisinde yolcu olarak bulunan annelerden bazıları daha öncede bu tür uygulamalara rastladıklarını söyledi.

Öte yandan jandarma ekipleri sadece Anneler Günü kutlayıp karanfil vermekle kalmayıp üzücü sonuçların yaşanmaması, can ve mal güvenliği için sürücülere kurallara uymaları çağrısında bulundu.

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2013, 18:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER