Bu sefer kaçamadılar

31 Aralık gecesi herkesin yeni yıl eğlencesinde olmasını fırsat bilen hırsızlar, jandarmanın ısrarlı takibi sonucu çaldıkları malzemelerle birlikte yakalandılar. İş yerlerinden çaldıkları malzemeleri satmak isteyen 3 kişi suçüstü yakalanırken, zanlılardan 2’si çıkarıldıkları mahkemece tutuklanırken 1 kişi serbest kaldı.

Bu sefer kaçamadılar
 Bayır Beldesinde, 31 Aralık gecesi soğutma sistemleri imalatı ve satışı yapan bir firmada hırsızlık olayı meydana geldi. Hırsızlık olayının fark edilmesinin ardından yapılan araştırmada, bakır borular, buzdolabı motorları, gaz tüpleri ve benzeri malzemelerin çalındığı tespit edildi.

Bölgede malzemeleri satın alabilecek kişilerle irtibata geçen jandarma kendilerine gelen ihbar üzerine, S.K.(22) M.K (19) ve K.K. (27) yi suçüstü yakaladı. Daha önceden de çeşitli suçlardan sabıkası olan zanlıların evinde yapılan aramada, polis bölgesinden çaldıkları oto teypleri, ayakkabı gibi malzemelerle 1 adet kuru sıkı tabanca ele geçirildi.

Zanlılar ifadelerinin ardından önceki gün Muğla adliyesine sevk edildi.  Burada yapılan sorgularından sonra, S.K. ve  M.K.  tutuklanarak ceza evine gönderilirken K.K.   serbest kaldı.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2014, 18:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER