Bu Yemeğin Adı Yok

Yeşilbağcılar Belde Belediye Başkanı Ertaf Cicili, belediyenin çalışmalarında emeği geçenlerle bir araya geldi. Yemeğin siyasi olmadığını belirten Cicili, “Bu yemeğin bir adı yok” dedi.

Bu Yemeğin Adı Yok
 Yeşilbağcılar Belde Belediye Başkanlığı görevine geldikten sonra birlikte çalışma yürüttüğü kişi ve kurumlarla bir araya gelmeyi amaçlayan Yeşilbağcılar Belde Belediye Başkanı Ertaf Cicili, salı günü akşamı Pınarbaşı Restaurant’ta yemek programı düzenledi.

Yemeğe, Yatağan Demeç Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ferit Topaloğlu ve gazete çalışanları, Mimar Tolga Turan, İnşaat Mühendisi Özgür Akgöz, Harita Mühendisi Mehmet Kartal, Avukat Nüket Katırcı Balkaya ve İnşaat Mühendisi Hasan Gözenç ile belediye personelleri katıldı.

Programın, hiçbir şekilde siyasi olmadığını belirten Cicili, davetlerini kırmayarak icazette bulunan herkese teker teker teşekkür etti.

Cicili, yemekte yaptığı konuşmada; “Belediye Başkanlığı’na seçilmemle birlikte belediye ekibimiz haricinde de çalışmalar yürüttük. Bu noktada sizlerin beldemize çok büyük katkıları olmuştur. Bu nedenle sizlerle bir araya gelmek istedim. Yemeğimizin hiçbir şekilde siyasetle alakası yok. Zaten yemeğimizin de bir adı yok” dedi.

Belediyenin taşınma sürecinden bahseden Cicili, “2009 yılında tamamen kamulaştırılması planlanmış olan bir beldeyi 2010 yılından itibaren 2012 yılı sonuna kadar, tüm hatlarıyla, yerleşim arsası, TOKİ planı, alt yapısı, içme suyu, yağmurlama drenajları, yol ve kamu ve diğer hizmet sektörleriyle birlikte 2 yıl gibi bir süre içerisinde yeni yerleşim alanına taşıyan bir belediyenin başkanı olarak belediye personelimiz ve sizlerle çok güzel çalışmalara imza attık. Belde halkımız adına hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2014, 17:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
mustafa kaya
mustafa kaya - 6 yıl Önce

yeşil bağcılara veda yemeğidir. ama haşmeti̇n yatağana veda cici̇li̇nin merhaba hoşgeldin yemeğidir. güle güle haşmet işik güle güle. 15 yil yeter artik ci̇ci̇li̇ daha beş yillik onun hakki

ferdi tosun
ferdi tosun - 6 yıl Önce

bastır cicili haşmet bey yola koyuldu gidiyor artık başkan cicili yatağan seni bekliyor

yatağanlı
yatağanlı - 6 yıl Önce

helal olsun sana ertaf başkan inşallah bu hizmetlerinin aynısını hatta daha fazlasını gelecekte yatağan için yapıcaksın..yatağanlıların kirli siyasetinden bizi sen kurtarıp yatağanı huzurlu çağdaş ve atatürkçü cumhuriyetçi bir kent yapacaksın yolun açık olsun.

SIRADAKİ HABER