BULVARA ‘ÇARE SARIGÜL’

Cumhuriyet Halk Partisi Muğla İl Örgütü’nün daveti üzerine Muğla’ya gelen Şişli Eski Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül Yatağan’da CHP Yatağan İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti. Mustafa Sarıgül Yatağan’da vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaştı. Mustafa Sarıgül CHP İlçe Binası önünde yaptığı konuşmada; “Yatağan’da bulvar ile ilgili başka bir şey düşünüyorum. Teknik ekiplerimizin tamamını buraya göndereceğim” dedi.

BULVARA ‘ÇARE SARIGÜL’
 CHP Muğla İl Örgütü’nün daveti üzerine Muğla’ya gelen Şişli Eski Belediye Başkanı ve 30 Mart Seçimleri’nde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül Yatağan’da yoğun ilgi ile karşılaştı. Çarşamba Pazarı’nda esnaflar hayırlı işler diyen Sarıgül buradan CHP Yatağan İlçe Başkanlığı’na geçti. Sarıgül Yatağan’da vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaştı. Mustafa Sarıgül’e Yatağan ziyareti sırasında CHP İl Başkanı Mustafa Öztürk, Yatağan İlçe Başkanı Kamil Genek, CHP’li Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık ile partililer eşlik etti.

Mustafa Sarıgül’ün Yatağan ziyareti sırasında CHP İlçe binası önünde bir konuşma yapan Kamil Genek; “Bugün aramızda Şişli eski belediye başkanı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül var. Kendisini bugün burada bir dizi ziyaretleri nedeni ile ağırlıyoruz. Ben kendisine şahsım, partim ve Yatağanlılar adına hoş geldiniz diyorum. Buraya gelerek onur verdi. Kendisini ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Buraya geldiğiniz için sizlere de çok teşekkür ediyorum” dedi.

Kamil Genek’in ardından bir konuşma yapan Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık; “Çok değerli Yatağanlı hemşehrilerim bugün Yatağanımız gene tarihi günlerinden birisini yaşıyor. Her zaman her yerde her durumda kendisini halkına adayan Şişli Eski Belediye Başkanımız, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız, eski milletvekilimiz Sayın Mustafa Sarıgül aramızda, kendilerine teşekkür ediyorum. Kendilerini Yatağan’da görmekten büyük bir onur duyuyoruz, kendilerine ilçemize geldiği için tekrar teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Mustafa Sarıgül’den önce son konuşmayı CHP Muğla İl Başkanı Mustafa Öztürk yaptı. Öztürk yaptığı konuşmada Mustafa Sarıgül’e Muğla’ya geldiği için teşekkür etti.

Yatağan ziyareti sırasında yoğun ilgi ile karşılaşan Mustafa Sarıgül; “Hiçbir siyasi parti ayrımı yapmaksızın hepinizi sevgi ile selamlıyorum. Bana ve arkadaşlarıma göstermiş olduğunuz ilgi nedeni ile hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Burada Yatağan’da bir dev yatıyor, bu devi hep birlikte uyandıracağız. Yatağan’a yüksekokulun kazandırılması için başkanımızı İstanbul’a davet ediyorum. Arsasını başkanımız temin etmek üzere Yatağanımız’a meslek yüksekokulunu beraber yapacağız. Vermiş olduğum bu sözü siyasi bir söz olarak kabul etmeyin, bunu inandığım bir söz olarak kabul edin. Hayatım boyunca kolay kolay söz vermedim ama söz verdiysem eğer verdiğim her sözü mutlaka ama mutlaka yerine getirdim. Yatağan bugünden sonra Türkiye’nin gündemine oturacak. Şahsım olarak Yatağan’a çok farklı takviyelerde bulanacağım. Yatağan’da bulvar ile ilgili başka bir şey düşünüyorum. Teknik ekiplerimizin tamamını buraya göndereceğim. Yatağanımızda başkanımızla beraber olacaklar. Yatağan için çalışacağız. Çünkü Yatağan’a adım attığım andan itibaren hepimizin göstermiş olduğu ilgi üst düzeyde oldu. Hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Mustafa Sarıgül Yatağan ziyaretinin ardından bir dizi temaslarda bulunmak üzere Muğla Merkez  Menteşe ilçesine gitti.

(MK-)

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2014, 20:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
vatandas
vatandas - 8 yıl Önce

çare sarıgül...

ömer bey
ömer bey - 8 yıl Önce

demek bulvardaki sorunu sarıgül çözecek. siz 40 yıldır çözemediniz de sarıgül mü çözecek? yatağanlılar olarak hamasi nutuklara daha karnımız doymadı mı?

SIRADAKİ HABER

banner68