Çağan Irmak’ın National Geographic belgeseli için çalışmalar başladı

National Geographic’te yayınlanacak olan “Gelecek Gelecek” belgeseli için Yatağan’da çalışma başlatıldı.

Çağan Irmak’ın National Geographic belgeseli için çalışmalar başladı
 National Geographic Channel’de yayınlanacak olan ve yönetmenliğini Çağan Irmak’ın yapacağı “Gelecek Gelecek” belgeseli için Yatağan’da çalışma başlatıldı.

Belgesel Danışmanı Ataman Erkul, Yatağan’a gelerek Belediye Başkan Yardımcısı Tarcan Oğuz ile görüştü ve belgesel hakkında Oğuz’u bilgilendirdi.

Erkul, muhabirimize yaptığı açıklamada, National Geographic tarafından çekilecek olan ve her bölümünde farklı üç konunun işleneceği “Gelecek Gelecek” adlı belgesel için çalışmalara başlandığını belirterek, “Belgeselin her bölümünü 3 ünlü sunacak ve belgeselin Yatağan ayağındaki bölümünü, Haluk Bilginer sunacak” dedi.

Yatağan’daki iklim değişikliğinin konu edileceği belgeselin Yatağan bölümü için röportajlar gerçekleştirdiklerini ifade eden Erkul, şöyle konuştu:

“Belgeselde, Yatağan’daki termik santralin iklim değişikliklerine etkisinin olup olmadığına dair çalışmalara yer verilecek. Bunun yanı sıra çeşitli röportajlar gerçekleştiriyoruz. Bu röportajlar, Çağan Irmak’a sunulacak ve daha sonrasında bunun için bir metin yazılarak belgeselin çekimlerine başlanacak. Belgeselin, nisan ayının sonuna doğru çekilmesi planlanıyor.”

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2015, 20:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68