Çakmak Aza Adaylarını Belirledi

Cumhuriyet Mahallesi Muhtar Adayı Hürriyet Çakmak, 30 Mart Mahalli İdareler Seçimi’nde beraber çalışmak istediği aza adaylarını açıkladı.

Çakmak Aza Adaylarını Belirledi
 Mahalle sakinlerinden gelen talepleri değerlendirerek Cumhuriyet Mahallesi Muhtar Adaylığını açıkladığını belirten Çakmak, yaptığı açıklamada; “Mahallemize en güzel hizmetleri kazandırma noktasında, azalarımla birlikte elimden ne geliyorsa yapmak için muhtarlığa adaylığımı açıklamış bulunmaktayım. Halkımız takdir eder de beni ve ekibimi göreve getirirse, başta Yatağan Kaymakamlığı ve Belediyesi olmak üzere tüm ilgili kurumlarla ilgili konularda üzerimize düşeni en iyi şekilde yapmaya çalışacağız” diyerek, açıklamasını; “Yüreğini ortaya koyan hizmette neferiz, sefada hep beraberiz, Cumhuriyet Mahallemizin geleceğine gönül verenlerdeniz” şeklinde sonlandırdı.

Hürriyet Çakmak’ın belirlediği aza adayları ise şu isimlerden oluştu: Emekli Mehmet Dal, Esnaf Mehmet Sevinç, Emekli Vedat Karakan, İşçi Salih Kaya, İşçi Özkan Türkoğlu, İşçi İsmail Uzakgiden, İşçi Ünal Can.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2014, 19:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER