banner80

Çakmak Cumhuriyet Mahallesi’ne Projelerini Anlattı

MHP Yatağan Belediye Başkan Adayı Varol Çakmak, Cumhuriyet Mahallesi sakinleriyle açık hava toplantısında bir araya geldi.

Çakmak Cumhuriyet Mahallesi’ne Projelerini Anlattı
 30 Mart Mahalli İdareler Seçimi kapsamında çalışmalarını yürüten Milliyetçi Hareket Partisi Yatağan Belediye Başkan Adayı Varol Çakmak mahalle açık hava toplantılarıyla çalışmalarını sürdürüyor. Seçime kadar çalmadık kapı bırakmayacaklarını belirten Çakmak, projelerini Cumhuriyet Mahallesi sakinleriyle paylaştı.

Seçim bürosunda bir araya gelen partililer, beraberinde MHP Yatağan Belediye Başkan Adayı Varol Çakmak, Belediye Meclisi Üyesi adayları ile birlikte yürüyerek Cumhuriyet Mahallesi’nde düzenlenen toplantıya katıldı.

Başkan Adayı Çakmak burada halka hitaben yaptığı konuşmada; “Yatağanımızın önemli birçok eksikliği var. Bunların başında da huzur evi ve Cemevi gibi sosyal ve dini merkezler gelmektedir. Belediye Başkanı seçildiğimiz takdirde bu iki eksikliği gidereceğiz. Projelerimizin başında İnönü Bulvarı ve Sazak Caddesi’nin ticaret açılması yer almaktadır. Bu projeyi hayata geçirirken belirtilen yerlerin yol ve kaldırım sorunlarını da ortadan kaldıracağız. Mahallelerimizin önemli bir eksiği ise düğün salonlarıdır. Yoğun dönemlerde bu gibi tesisleri bulmak sorun olabiliyor. Bu sorunu da ortadan kaldırmak için, her mahalleye, bin kişilik, kapalı, içinde yemekhanesi, lavabosu, gelin-damat odası, sandalye ve masası olan düğün salonları kuracağız. Buna benzer tüm Yatağan’ı değiştirecek bir çok projemiz var. Bu projeleri hayata geçirmek için artık yeter, şimdi söz senin Yatağan diyoruz” dedi.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2014, 19:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
sert sözler
sert sözler - 7 yıl Önce

samimi dürüst gerçekçi tek aday varol çakmak....

ali cenap öztürk
ali cenap öztürk - 7 yıl Önce

chp genel başkanı sayın kemal kılıçdaroğlu bozkurt işareti yapmıştır. acaba kılıçdaroğlu da mhp yimi destekliyor? artık bu işaretten sonra yatağan dada chp liler mhp adayını desteklerler. çünkü genel başkanları sayın kılıçdaroğlu bu işareti verdi.

..
.. - 7 yıl Önce

niyet iyi düşünce kötü böyle denile denile 1980 ihtilalinde yapılan çevre yolu oldu şehir içi yolu

aygül yağbasan
aygül yağbasan - 7 yıl Önce

helal olsun

SIRADAKİ HABER

banner68