Çalışmalar Karaoğlanoğlu Üzerinde Yoğunlaştırıldı

Yatağan Belediyesi’nin, Yatağan Yeni Mahalle Cumhuriyet Caddesi, Milliyet Caddesi, Karaoğlanoğlu Caddesi ve Cumhuriyet Mahallesi Sadi Uysal Caddesi üzerinde yürüttüğü yol yapım çalışmaları kapsamında Cumhuriyet Caddesi üzerindeki çalışmalar Karaoğlanoğlu Caddesi bağlantısına kadar tamamlandı. Çalışmalar Karaoğlanoğlu Caddesi üzerinde devam ediyor.

Çalışmalar Karaoğlanoğlu Üzerinde Yoğunlaştırıldı
 Yatağan Belediyesi’nin, Cumhuriyet Caddesi, Milliyet Caddesi, Karaoğlanoğlu Caddesi ve Cumhuriyet Mahallesi Sadi Uysal Caddesi üzerinde yürüttüğü onarım çalışmaları kapsamında, Cumhuriyet Caddesi üzerindeki çalışmalar Karaoğlanoğlu Caddesi bağlantısına kadar tamamlandı ve çalışmalar Karaoğlanoğlu Caddesi üzerinde yoğunlaştırıldı. 
İhalesi 26 Nisan 2013 tarihinde yapılan ve ihalenin ardından ilgili firmaya iş teslimi yapılan çalışmalar kapsamında söz konusu sokaklarda kilitli beton parke, beton bordür taşı, kısmi yağmur ızgarası ve kaldırımlara beton dökülmesi gibi çalışmalar yapılırken, iş teslim süresi 120 gün olan çalışmaların ağır ilerlemesi bilindiği üzere tepkilere neden olmuştu. 
Cumhuriyet Caddesi üzerindeki çalışmaların tamamlanmasıyla cadde esnafı rahat bir nefes aldı.

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2013, 18:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER